03.03.2017 11:13

Patrick Stewart jednak wróci jako Profesor X?

Aktor ma jednak jeden warunek, aby musiało do tego dojść. Trzeba przyznać, że jest mocno wygórowany.

foto: materiały prasowe

„Logan” ma być ostatnim obrazem dla Hugh Jackmana, w którym wcieli się w Wolverine'a. Po pokazie filmu Jamesa Mangolda w Berlinie, Patrick Stewart doszedł do wniosku, że pójdzie w ślady gwiazdy serii i również nie będzie powracał do swojej roli. Aktor uznał, że „Logan” jest perfekcyjnym pożegnaniem się z Profesorem X.

Jest jednak pewna rzecz, która skłoniłaby Stewarta do złamania postanowienia:

"

Wywiązała się dyskusja na temat Deadpoola, która dała mi do myślenia. Cóż, może istnieje właściwe uzasadnienie dla powrotu Charlesa Xaviera? "

Już wcześniej w mediach pojawiła się plotka o potencjalnym crossoverze zrzeszającym postacie Deadpoola i Wolverine'a. Myślano, że Wade Wilson pojawi się w „Loganie”. Tak niestety się nie stanie, ale fani wciąż liczą, że być może kiedyś dojdzie do wielkiego spotkania. Kilka miesięcy temu głos w tej sprawie zajął sam Ryan Reynolds, czyli filmowy Deadpool:

"

Z przyjemnością będę grał Deadpoola tak długo, jak długo pozwolą mi to robić. Mamy szkice i historie na wiele zupełnie różnych filmów. Nie mam pojęcia, czy uda mi się zmienić decyzję Hugh. Wszystko zależy od widzów: wykorzystam tę relację jak tylko się da, by nakłonić Hugh do nakręcenia jeszcze jednego filmu. "

A jak na to odpowiedział Jackman?

"

Pojawiły się wątpliwości, bo naturalnie widzę, jak doskonałe byłoby to posunięcie. Jednak w tym przypadku termin może być nieodpowiedni. "

Od dziś, czyli od 3 marca 2017 roku, w kinach grany jest już „Logan”. Przed seansem (przynajmniej w Stanach Zjednoczonych) ma być wyświetlany tajemniczy teaser. Zakładano, że będzie on związany z ekranizacją przygód drużyny X-Force. Jednak materiał jest poświęcony produkcji „Deadpoola 2”. Zobaczcie zresztą sami, choć w nieszczególnie zachwycającej jakości:

Studio 20th Century Fox zapowiedziało szereg spin-offów serii „X-Men”, jak „The New Mutants”, „X-Force” oraz „Gambit”, a także serial aktorski. Czy w którymś z tych filmów znajdzie się miejsce na Wolverine'a i Profesora X?

Chcielibyście, żeby Patrick Stewart wrócicł do serii „X-Men”?

Tagi: #News #X-Men