19.04.2017 20:43

Accept zagra trzyczęściowy koncert na Wacken Open Air 2017

Kapela zapowiedziała spektakularne show podczas festiwalu, które zaciekawi niejednego fana mocnego grania.

foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Niemiecki metalowy festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 i wśród gwiazd znaleźli się tacy twórcy, jak m.in. Marilyn Manson, Alice Cooper, Megadeth, Status Quo czy Accept.

Niemieccy pionierzy heavy metalu zagrają największy koncert w swoim życiu. Podczas wydarzenia Night To Remember 3 sierpnia 2017 Accept da trzyczęściowy występ.

Najpierw zespół zaprezentuje fragmenty najnowszego albumu „The Rise Of Chaos” i to właśnie uczestnicy Wacken po raz pierwszy usłyszą utwory z tego krążka, bowiem płyta ukaże się na sklepowych półkach dzień później. Będzie to następca „Blind Rage” z 2014 roku. Oczywiście podczas pierwszej części koncertu nie zabraknie również klasycznych kompozycji Accept.

Następnie gitarzysta Wolf Hoffmann odegra materiał z ostatniej solowej płyty „Headbangers Symphony” wraz z Czech National Symphony Orchestra. Muzyk po raz pierwszy zaprezentuje ten materiał na żywo, festiwalowicze usłyszą zatem klasyczne kompozycje w metalowych aranżacjach.

Trzecia część koncertu to połączenie dwóch wcześniejszych - Accept wystąpi razem z orkiestrą na jednej scenie i ich koncert zostanie wzbogacone o multimedialne show.

Bilety na to wydarzenia możecie nabyć na tej stronie.

Tagi: #Accept #Galeria #Koncerty #Wacken Open Air