14.11.2017 14:46

Wygraj bilet na koncert Braci Figo Fagot [KONKURS]

Serwis Antyradio.pl rozdaje wejściówki na krakowski występ kapeli. Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na koncert.

Wygraj bilet na koncert Braci Figo Fagot [KONKURS]
foto: Reporter / East News

Zespół Bracia Figo Fagot to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy – bilety na poprzednie koncerty w Studio rozeszły się w mgnieniu oka. Już 24 listopada 2017 Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w klubie, aby raz jeszcze porwać tłum w rytm „Bożenki, „Pisarza Miłości, czy „Ooooo kończy się już noc”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie. Serwis Antyradio.pl ma dla Was do rozdania 10 pojedynczych biletów. Aby wygrać bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Która z piosenek Braci Figo Fagot jest najbardziej pikantna Twoim zdaniem i dlaczego. Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi, na które czekamy do 22 listopada 2017 do godziny 12:00.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Mam ukończone 18 lat
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia
Aleksandra Degórska
Tagi: #Konkursy