21.04.2017 12:04

Wygraj bilety na koncert Chemii w Warszawie

Już 28 kwietnia 2017 roku grupa zaprezentuje się przed warszawską publicznością. Sprawdź na Antyradio.pl jak wygrać wejściówki na to wydarzenie.

foto: Michał Szwarc

Zespół Chemia na przełomie kwietnia i maja 2017 weźmie udział w dwóch imprezach branży muzycznej - MUSEXPO 2017 i WORLDWIDE RADIO SUMMIT 2017 odbywających się w USA. Nim jednak to nastąpi grupa wraz z nowym wokalistą Mariuszem Dybą, uczestnikiem programu Idol, odwiedzi stolicę.

W ramach tournée kapela wraz z Venflon, Killing Silence oraz TRT zagra w Warszawie. Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2017 i serwis Antyradio.pl ma dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie to wystarczy, ze wypełnisz poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, jaki jest Twój ulubiony utwór Chemii. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2017 do godziny 12:00.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Życzymy powodzenia!

Tagi: #Chemia #Konkursy