30.11.2016 14:48

Wygraj książkę „Sekrety Twin Peaks” i gadżety związane z serialem

Książka „Sekrety Twin Peaks” Marka Frosta miała premierę 23 listopada 2016, a z tej okazji na Antyradio.pl mamy dla Was gadżety związane z kultowym serialem. Sprawdźcie, jak możecie je zdobyć?

foto: materiały prasowe

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres, rozmiar koszulki, którą chciałbyś otrzymać i odpowiedz na nasze pytanie.

Do wygrania mamy 3 zestawy dla fana serialu „Miasteczko Twin Peaks”, którego premiera nowych odcinków, po 25 latach przerwy, ma odbyć się w 2017 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Naomi Watts, David Duchovny Tom Sizemore oraz muzycy, tacy jak Trent Reznor z Nine Inch Nails wraz z małżonką, Mariqueen Maandig Reznor i Eddie Vedder z Pearl Jam, który stworzył utwór do produkcji. 

Zestaw składa się z:

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 6 grudnia 2016 do godz. 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

REGULAMIN

Życzymy Wam powodzenia w konkursie!

komentarze
Tagi: #Konkursy #Twin Peaks