17.05.2017 16:48

Zobacz teledysk Chemii do „Let Me”

Kapela kończąc promocję albumu „Let Me” postanowiła podzielić się teledyskiem do tytułowego utworu. Sprawdźcie, jak wygląda to wideo.

foto: Joanna Balczun / materiały prasowe

Zespół Chemia opublikował najnowsze wideo do singla „Let Me” zaśpiewanego przez Mariusza Dybę, który zastąpił Łukasza Drapałę w 2016 roku. Wokalista może pochwalić się zakwalifikowaniem się do finałowej trójki programu Idol. Utworem „Let Me grupa ostatecznie zamyka promocję płyty zatytułowanej również „Let Me”.

Nowy klip to relacja z koncertu Chemii, który odbył się 28 kwietnia 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Był to występ zamykający zimowo-wiosenną trasę zespołu w nowym składzie. To obraz ujęć, które odwzorowują niesamowitą atmosferę całego koncertu jak i samej trasy.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Natomiast już w czerwcu 2017 roku formacja wchodzi do studia, żeby nagrać kolejną płytę i grupa będzie informować swoich fanów na bieżąco odnośnie postępów w pracy.

Zespół Chemia niedawno wrócił z Los Angeles, gdzie na początku maja 2017 zagrał dwa showcasy dla producentów muzycznych, wytwórni i dj radiowych z całego świata. Brzmienie zespołu zrobiło pozytywne wrażenie na osobach, które wypromowały takich artystów jak Pearl Jam, Soundgarden, Slipknot, Stone Sour, 3 Doors Down, Creed.

Jeśli natomiast chcecie wybrać się na koncert kapeli, to już 10 czerwca 2017 zespół wystąpi w Ornecie.