10.01.2016 15:25

Antyradio na 24. Finale WOŚP

10 stycznia 2016 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 24.! Zobaczcie, co dzieje się na wydarzeniu, które wspiera również Antyradio.

foto: Antyradio.pl

Tym razem pieniądze ze zbiórki tegorocznej edycji WOŚP przeznaczone są na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Antyradio, podobnie jak w poprzednich latach, włączyło się w zbiórkę. Dla słuchaczy i czytelników zostały przygotowane specjalne aukcje, na których można wylicytować przedmioty otrzymane od znanych zespołów i sportowców.

Wśród nich jest m.in. Puchar Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza, książka z autografem Stiga - kierowcy, który przez lata testował samochody na torze w programie Top Gear - pt. „Jak prowadzić - Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga”, czy pakiet gadżetów od grupy Milczenie Owiec. Przez cały dzień trwa również licytacja specjalnego Złotego Serduszka. 

24. Finał WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczął energetyczny występ Antyradio Coverband. Zobaczcie, co działo się na scenie!

Mimo mrozu atmosfera jest gorąca! Tuż przed finałowym koncertem wyruszyli w trasę uczestnicy 10. Biegu „Policz się z cukrzycą”. Pieniądze zebrane w tej akcji zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Zobaczcie w galerii, jak wygląda miasteczko WOŚP pod Pałacem Kultury.

Oczywiście jesteśmy również obecni w sztabie 24. Finału w TVP2. Relacji na żywo możecie przez cały dzień słuchać w Antyradiu.

Cały czas możecie nas śledzić na Twitterze i Instagramie. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu!

Tagi: #Akcje #WOŚP