Chroń klimat - masturbuj się częściej!

Magda Słomka
02.03.2015 14:25
Chroń klimat -  masturbuj się częściej! Fot. kadr z wideo + zawstydzony Miszcz Pejnta

W końcu ktoś pomyślał o połączeniu przyjemnego z pożytecznym! Jak naładować telefon robiąc sobie dobrze? Moc jest w Twoich rękach!

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie zasiadają przed komputerami i pozwalają sobie na chwilę relaksu przy filmach, w których nie do końca chodzi o fabułę... Dlaczego nie wykorzystać tej żywotności w sposób korzystny dla Ziemi?

To stało się możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu, The Wankband, które należy założyć na rękę jak zegarek. Twoja aktywność może generować jeszcze inny rodzaj energii od tej oczywistej! Wystarczy sobie nie żałować i wykonać najwięcej zamaszystych ruchów w dół i w górę, jak tylko się da.

Zadowolony?  Teraz podłącz naładowane urządzenie za pomocą kabla USB do telefonu, tabletu czy laptopa i ciesz się, że jesteś eko! Mamy dla Ciebie instrukcję obsługi w formie wideo, gdybyś jednak jeszcze nie do końca kumał o co chodzi...

To takie proste! Wystarczy pokochać siebie, by nasza zielona planeta miała się lepiej! Zapotrzebowanie na The Wankband jest spore..

wank

Dałabym jedną swojemu byłemu. To połączenie dwóch rzeczy, które kochał najbardziej: technologia i masturbacja.

Wszystko przez stronę internetową Pornhub.com promującą The Wankband, na której znajdziecie sporo materiałów pomocnych w chronieniu naszego klimatu... Na razie urządzenie jest tylko prototypem. Istnieje możliwość zapisania się na beta-testy właśnie za pośrednictwem tej witryny.

Komu się to przyda?

Nad zastosowaniem takiego urządzenia chyba najbardziej powinni zastanowić się Chińczycy... Wszyscy wiemy, jak bardzo przeludniony jest ich kraj, a także z jak wielkim zanieczyszczeniem środowiska wiąże się ten problem. Mamy dowody na to, że to właśnie tam radość z wprowadzenia The Wankband do obiegu będzie największa... Obejrzyjcie naszą galerię, w której znajdziecie zdjęcia z konkursu masturbacji zorganizowanego w chińskim miasteczku Szenzen. Zwycięzcą została osoba, która skończyła jako ostatnia. Drugie miejsce przypadało najszybszemu uczestnikowi. Poza mężczyznami, w konkursie wzięły udział również trzy kobiety.

Machaj ręką i uratuj świat od zagłady!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.