Cycate wyzwanie: Czy Twoje piersi są duże?

Magda Słomka
26.01.2016 17:21
Cycate wyzwanie: Czy Twoje piersi są duże? Fot. CEN / East News

Jeśli ciągle tego nie wiesz, koleżanki z internetu biegną Ci na pomoc! Oto nowy sposób na sprawdzenie, czy jest się czym chwalić, za pomocą długopisu i innych przedmiotów codziennego użytku!

Wiemy już, że biust nie pełni wyłącznie funkcji karmiącej, nie jest też tylko obiektem westchnień wlepionych w niego oczu. Otóż piersiami można malować Putina, one same zaś są w stanie grać na flecie oraz tańczyć. Użytkownicy chińskich social mediów odnaleźli natomiast nowe zastosowanie do biustów. Okazuje się, że mogą one posłużyć jako... chwytaki do długopisów.

Co więcej, sposób w jaki przedmiot do pisania utrzymuje się pod piersią, stał się niejako wyznacznikiem tego, czy dana osoba może pochwalić się przy koleżankach swoimi zasobami. Internet zadrżał przez panie bez wytchnienia prezentujące swoje możliwości. Panie, które najwyraźniej uznały, że nie maja się czego wstydzić.

Osoby pragnące wzbudzić w kobietach jeszcze większą zazdrość, a w mężczyznach niekwestionowany zachwyt, uzupełniają przestrzeń między piersią a resztą ciała o tusze do rzęs, pędzle czy też balsamy w tubce...

Zobaczcie, jak to wygląda.

Nie jest to pierwsza tego typu akcja, która zawładnęła wirtualną rzeczywistością. Końcówka maja 2015 roku upłynęła nam pod znakiem oglądania fotografii przedstawiających panie trzymające między piersiami... napoje.

Jeśli chcecie sprawdzić swoje umiejętności w ocenianiu właściwości biustu, najpierw obejrzyjcie czym różni się sztuczny od tego prawdziwego, a później rozwiążcie test, który objawi Wam prawdę o tym, co Wy w ogóle wiecie o piersiach.

Co potrafiłyby utrzymać idealne piersi według Was? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.