Czy umiesz odróżnić prawdziwą damską pupę od sztucznej?

Jakub Gańko
28.07.2016 15:23
Czy umiesz odróżnić prawdziwą damską pupę od sztucznej? Fot. kadr z wideo

Jak odróżnić prawdziwą kobiecą pupę od sztucznie uformowanych krągłości? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste. Sprawdź się sam w poniższym wideo.

Jabłka i gruszki, kościste czy dla odmiany w stylu Kim Kardashian - kształtów jest wiele i z ich rozróżnieniem nie powinniśmy mieć większych problemów. Kłopot pojawia się, gdy chcemy stwierdzić, które z pośladków są naturalne i nietknięte ręką chirurga. Przecież dzisiejsza chirurgia plastyczna czyni prawdziwe cuda!

Wydaje Wam się, że nie mielibyście problemu z takim rozpoznaniem? Przekonajmy się! Obejrzyjcie poniższe wideo i sprawdźcie sami, czy faktycznie damskie pupy nie mają przed Wami tajemnic. Ostrzegamy: nie dajcie się zwieść samym kształtom, zwracajcie też uwagę na falowanie ciała.

Nawet jeśli Wam się nie uda, „tyłkolodzy” Katherine Harris i Alex Wiley udzielą Wam kilku ciekawych rad co do tego, jak nie popełniać błędów w przyszłości - a także jak zadbać o własny tyłek. Dowiecie się m.in. że istnieje pięć typów iniekcji stosowanych do powiększania pośladków oraz że w 2015 roku wykonano ponad 22 tysiące zabiegów tego typu.

Jak w odpowiedni sposób powiększyć pośladki, aby nie trzeba było uciekać się do chirurgii plastycznej? Według poniższego nagrania jedząc odpowiednie produkty i wzmacniając ich mięśnie, co wpłynie również pozytywnie na ich jędrność. Jeśli nie dostarczymy im odpowiedniego paliwa, ulegną zmniejszeniu.

Sprawdźcie sami swoją znajomość kobiecej anatomii i rozpoznajcie sztuczne pupy na poniższym wideo:

Nie daliście rady? Może lepiej Wam pójdzie z piersiami. Zobaczcie nasz materiał o różnicach między sztucznym a prawdziwym biustem. Popatrzcie też na metalowe potrząsanie pupą znane z klipu do utworu „The Motherload” Mastodona.

Ile pośladków udało Wam się rozpoznać?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.