Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

28.07.2016 15:23

Czy umiesz odróżnić prawdziwą damską pupę od sztucznej?

Jak odróżnić prawdziwą kobiecą pupę od sztucznie uformowanych krągłości? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste. Sprawdź się sam w poniższym wideo.

Czy umiesz odróżnić prawdziwą damską pupę od sztucznej?
foto: kadr z wideo

Jabłka i gruszki, kościste czy dla odmiany w stylu Kim Kardashian - kształtów jest wiele i z ich rozróżnieniem nie powinniśmy mieć większych problemów. Kłopot pojawia się, gdy chcemy stwierdzić, które z pośladków są naturalne i nietknięte ręką chirurga. Przecież dzisiejsza chirurgia plastyczna czyni prawdziwe cuda!

Wydaje Wam się, że nie mielibyście problemu z takim rozpoznaniem? Przekonajmy się! Obejrzyjcie poniższe wideo i sprawdźcie sami, czy faktycznie damskie pupy nie mają przed Wami tajemnic. Ostrzegamy: nie dajcie się zwieść samym kształtom, zwracajcie też uwagę na falowanie ciała.

Nawet jeśli Wam się nie uda, „tyłkolodzy” Katherine Harris i Alex Wiley udzielą Wam kilku ciekawych rad co do tego, jak nie popełniać błędów w przyszłości - a także jak zadbać o własny tyłek. Dowiecie się m.in. że istnieje pięć typów iniekcji stosowanych do powiększania pośladków oraz że w 2015 roku wykonano ponad 22 tysiące zabiegów tego typu.

Jak w odpowiedni sposób powiększyć pośladki, aby nie trzeba było uciekać się do chirurgii plastycznej? Według poniższego nagrania jedząc odpowiednie produkty i wzmacniając ich mięśnie, co wpłynie również pozytywnie na ich jędrność. Jeśli nie dostarczymy im odpowiedniego paliwa, ulegną zmniejszeniu.

Sprawdźcie sami swoją znajomość kobiecej anatomii i rozpoznajcie sztuczne pupy na poniższym wideo:

Nie daliście rady? Może lepiej Wam pójdzie z piersiami. Zobaczcie nasz materiał o różnicach między sztucznym a prawdziwym biustem. Popatrzcie też na metalowe potrząsanie pupą znane z klipu do utworu „The Motherload” Mastodona.

Ile pośladków udało Wam się rozpoznać?

Jakub Gańko
Tagi: 18+