Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

29.08.2015 17:08

Dron podgląda nagich ludzi na plaży

Szpiegowanie ze śmigłowca to już przeszłość. Bądźcie czujni, bo teraz najlepszym narzędziem do podglądania ludzi są drony.

Dron podgląda nagich ludzi na plaży
foto: kadr z wideo

Kto by nie chciał czasem zobaczyć więcej, niż to możliwe? Niestety, próbując robić to osobiście zazwyczaj narażamy się na różne niemiłe konsekwencje w postaci obitej twarzy, utraty zębów lub - w wersji hard - połamanych kończyn. Jednak dla niektórych pokusa jest tak silna, że już dawno przestali z nią walczyć i po prostu zainwestowali w odpowiedni sprzęt, który pomaga im - niestety - w bezpiecznym spełnianiu pragnień. 

Oto Rock'n'Dron, czyli wścibski rockowy dron. Jego pierwszą ofiarą stała się pewna pani, która postanowiła poopalać się topless nad Wisłą. Niestety, nie była jakoś szczególnie zachwycona propozycją posmarowania pleców przez kierującym urządzeniem. I trudno się dziwić, bo po panach, którzy wpadli na pomysł nagrywania tych, którzy akurat mają na sobie nieco mniej ubrań, można się spodziewać wszystkiego najgorszego.

Pamiętajcie - zanim zrobicie coś dziwnego w miejscu publicznym na wszelki wypadek najpierw sprawdźcie, czy w pobliżu nie czai się Rock'n'Dron.

Justyna Kierzkowska
Tagi: 18+