Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

24.06.2015 15:29

Erotyczne tancerki sprzed 100 lat

Zmęczeni ciągłym oglądaniem latających cycków i monstrualnych penisów? Mamy dla Was coś, co rozbudzi Wasze zmysły albo... lekko zdziwi.

Erotyczne tancerki sprzed 100 lat
foto: kb.osu.edu

Ruda półnaga karlica tańcząca metalową burleskę do kawałków Kinga Diamonda i Iron Maiden to nie wszystko... Ideał piękna w XIX wieku znacznie różnił się od dzisiejszych standardów... To jednak fenomen w porównaniu z aktualnym wzorcem – w tamtych czasach kobiety nie wstydziły się swoich krągłości, a wręcz uwydatniały je.

Co prawda wyżej wymieniona Pani także nie prezentuje sobą smukłych kształtów, ale jaka figura jest aktualnie modna – chyba widzi każdy.

Jeśli macie ochotę sprawdzić, jak wyglądały erotyczne tancerki ponad 100 lat temu, obejrzyjcie naszą galerię!

Za powstanie tego wyjątkowego zbioru odpowiada Charles H. McCaghy - emerytowany profesor Wydziału Socjologii Uniwersytetu Bowling Green State, gdzie specjalizował się w kryminologii i badaniach nad dewiacjami. Profesor zbierał informacje, zdjęcia oraz książki dotyczące tematyki tańca erotycznego w XIX wieku.

Spragnieni większej ilości kobiecego wdzięku dawnych czasów? Rzućcie okiem na naszą galerię przedwojennych zdjęć przedstawiających sadomaso...

Jak oceniacie ówczesny ideał piękna?

Magdalena Słomka
Tagi: 18+