Fotel rozkoszy, czyli jak brzmi niemiecki orgazm

Magda Słomka
11.03.2016 16:15
Fotel rozkoszy, czyli jak brzmi niemiecki orgazm Fot. 0000001 / Reporter / East News

Wystarczy na nim usiąść i nic więcej – okrzykom „ja!”, „das ist fenomenal” i „schneller” nie będzie końca...

Po ciężkim dniu w pracy, szczególnie w piątkowy wieczór, często niestety nie mamy ochoty na dziki koncert ze „ścianą śmierci” w roli głównej. Taki znak czasów, w których ciężka praca nierzadko przesłania aktywności związane z rozwijaniem własnego metalowego „ja”. „Ja” natomiast ma szansę wielokrotnego powtórzenia się w wypowiedzi, a raczej wykrzyczenia, osoby, która zakupi pewien fotel. No i często mówi po niemiecku...

Za moment będziecie mieli szansę obejrzenia naprawdę ekspresyjnej reklamy, która zdecydowanie odbiega od tych kilkugodzinnych znajdujących się na kanałach umiejscowionych dalej niż te erotyczne.

Poniższy produkt z założenia służy do masażu, jednak to, jak wiele daje doznań, przekracza najśmielsze oczekiwania...

Jak najlepiej zrelaksować się pod wieczór? Zasiąść na niemieckim fotelu rozkoszy. Nie przejmujcie się brakiem znajomości języka. Seks to wszak język ponadnarodowy.

Jeśli macie ochotę na większą dawkę niemieckiej perwersji, radzimy Wam sprawdzić, w jaki sposób dubbinguje się filmy pornograficzne w Niemczech.

Niemcom mówimy głośne: „danke schön”! ;)

Chcielibyście mieć taki fotel do masażu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.