Gadanie! Dziewczyny o seksie

23.01.2016 19:49
Gadanie! Dziewczyny o seksie Fot. East News

Myślicie, że po co spotykamy się czasem tylko w damskim gronie?

Nic mi tak dobrze nie robi, jak wino z dziewczynami. Do odcięcia. Kończymy rano, wracając do domu pierwszym dziennym autobusem. O dziwo, nigdy nie ma po tym kaca.

Dream team

Rozmawiamy oczywiście o tym, co lubią w łóżku nasi byli i obecni, puszczamy anegdotki o chłopakach na jedną noc – często wspólnych kolegach - i tak dalej. Z soczystymi szczegółami. Albo, że któraś ma ochotę na zdradę lub już to zrobiła, bo jej facet przestał się do niej dobierać. Wszystko, o czym nie możemy mówić przy facetach. Zestaw kilku pań wieczorową porą jest do tego idealny. Kiedy spotykamy potem mężów i chłopaków koleżanek, mogą być pewni, że wiemy o nich więcej, niż przypuszczają.

Zresztą, piszę o seksie od kilku lat. Cytuję wypowiedzi dziewczyn, które opowiadają mi o swoich przygodach. Babskie spotkania to dla mnie żniwa. Tematów jest tak wiele, że często nie wszystko mieści się w tekście, muszę wybierać. I zawsze się dziwię, kiedy dostaję potem maile od facetów, chwalące moją bujną fantazję i to, że wymyślam takie fajne historyjki. Bo przecież życie jest inne. Kobiety interesują się ciuchami, kasą i dziećmi. Seks jest dla nich złem koniecznym. Panowie, ktoś was nabrał. Chcielibyście pewnie, żeby tak było albo wasze kobiety chcą, żebyście tak myśleli. Może kręcą ich inne rzeczy niż was, więc unikają wspólnych zabaw?

Wkurzona pani domu

- Mój ex mąż był takim trochę przemądrzałym profesorkiem, w okularach i sweterku z dekoltem w szpic, zakładanym na koszulę. Niby młody, a stary-malutki. Wiecznie wszystkich pouczał albo się obrażał – opowiadała kiedyś Iwona. - Zdziwiłybyście się, jak się zachowywał, kiedy zrzucał te ciuszki. Strasznie chciał rządzić także w łóżku. Zamęczał mnie kajdankami, obrożami i tak dalej. Wykrzykiwał rozkazy, co w jego wydaniu było żałosne. Trzeba umieć to robić. Lubił, kiedy totalnie mu się poddawałam w seksie, a potem opieprzał mnie, że nie mam charakteru, żeby sama coś wymyślić. Nawet jak teraz o tym myślę, nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Chłopak żył w swoim świecie i nie chciał tego zmieniać. Współczuję jego obecnej kobiecie.

Wielki tenis

Tak mniej więcej wyglądają te opowieści. Nie przytoczyłam szczegółów anatomicznych. Ale owszem, pojawia się temat rozmiaru przyrodzenia faceta. Liczy się nie wymiar jako taki. Raczej chodzi o to, że dzielenie się tą informacją dowodzi, że dziewczyna faktycznie spędziła z kimś noc i miała okazję się przyjrzeć. Mówienie o rozmiarze jest jak pokazywanie trofeum: zobaczcie, złowiłam kolejnego. I tu zaczynają się wdzięczne zabawy.

Podobno po kciuku mężczyzny można stwierdzić jakiego ma penisa. Oczywiście nie jeden do jednego, widzimy raczej proporcje, kształt, żyły i tak dalej. Po przygodzie weryfikujemy, czy się sprawdziło. Zwykle tak. Jeśli kiedyś zobaczycie, że dziewczyna patrzy facetowi nie w oczy, a na ręce – to pewnie ma na niego ochotę. To raz. A dwa, będzie omawiać jego walory z koleżankami.

Dla facetów rozmiar to przecież też ważny temat, prawda? Jak w tym dowcipie: podchmielony, bełkoczący facet łapie złotą rybkę i ona godzi się spełnić jedno jego życzenie. Zapijaczony niewyraźnym głosem wypowiada pierwsze, co przychodzi mu do głowy. Rano budzi się, a za oknem na jego podwórku grają Pete Sampras, Roger Federer, Rafael Nadal, Andre Agassi, Martina Navrátilová, Serena Williams i tak dalej. Krótko mówiąc, wielki tenis.

Pozycjonowanie

Przede wszystkim doceniamy jakość. Czyli jaki facet jest w łóżku, co umie i czy się stara. Ze wskazaniem na to ostatnie. - Złapałam się na tym, że zaraz po seksie myślę o tym, jak opowiedzieć o tym dziewczynom. Ale to nie tak, że celem jest samo gadanie. Mówienie o tym pomaga przetrawić faceta i zastanowić się głośno, czy mam ochotę na więcej czy nie. Dziewczyny zwykle mówią, że to egoista, bo koncentrował się na sobie, wybierał pozycje wygodniejsze dla siebie, nie chciał zająć się moim ciałem. Bo to niestety standard. Nowemu facetowi ciężko jest wkupić się w ich łaski – przyznaje Zuza.

Podziel się chłopakiem

- Czekam, kiedy w Internecie pojawi się portal społecznościowy dla dziewczyn „Facet, z którym spałam”. Miejsce przyjacielskiej wymiany opisów, zdjęć, opinii i informacji, gdzie można kolesia spotkać. Combo idealne! – żartuje Zuza. - Na przykład, wynajmowaliśmy kiedyś wspólne mieszkanie w koleżanką i kolegą, dziś zresztą znanym aktorem. On cały czas gościł w pokoju swoją dziewczynę. Bzykali się non stop, kompletnie nie mieli problemu z tym, że wszyscy to słyszą. Przychodziły do mnie kumpele na piwo, a z jego pokoju cały czas dochodziły dźwięki walenia łóżka o ścianę i jej jęki. Szacun dla chłopaka. Takiego ogiera z czystym sumieniem poleciłabym koleżankom. Dlatego trzeba gadać konkretnie, bo zawsze czegoś można się dowiedzieć, skonfrontować swoje przygody z przeżyciami innych. Znów mam ochotę na to przyjemne babskie odurzenie.

Aleksandra Różdżyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.