Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

02.02.2016 16:12

Geje i lesbijki w bliskich spotkaniach z genitaliami

Zobaczcie, jak wyglądają reakcje na widok narządów płciowych, z którymi ochotnicy nie mieli nigdy do czynienia...

Geje i lesbijki w bliskich spotkaniach z genitaliami
foto: kadr z wideo

Pierwsze kontakty z tym, co zazwyczaj mamy w majtkach, bywają bolesne szczególnie dla tych, którzy nie mieli okazji wcześniej ujrzeć ich na żywo. W tym wypadku rzecz ma się do osób o orientacji homoseksualnej, których zawartość bielizny zasadniczo nie różni się od tego, co ma w niej partner.

Jaką więc traumą musi być ujrzenie genitaliów, których tak naprawdę nigdy oglądać nie mieliśmy ze względu na brak zainteresowania daną częścią ciała czy też wywoływanym przez nią obrzydzeniem...?

Geje reagują na waginę różnie. Jednych rozczula, innych fascynuje, reszcie jest niedobrze... Największe obawy to utrata palca oraz strach przed zapachem. A także to, że ta część ciała wygląda tak, jakby się na kogoś gapiła.

Okazuje się, że wagina może przypominać zwierzątko, przywodzić na myśl skrytkę na przekąski lub szafę. Niektórzy panowie byli przerażeni, a inni zachwyceni na tyle, by chcieć uściskać właścicielkę widzianego przed chwilą wzgórka łonowego.

Zobaczcie sami!

Pora na poznawanie penisa... Jak w tej rundzie spisały się panie, które nigdy wcześniej nie miały z nim do czynienia?

Według jednej z nich penis przypomina w dotyku ciastolinę, według innej makaron albo ogolony brzuch kota. Było to na tyle ważne przeżycie, że pewna uczestniczka po wszystkim zadzwoniła do swojej mamy, by pochwalić się, że właśnie po raz pierwszy w życiu miała styczność z członkiem.

Szok i niedowierzanie?

Co Was bardziej przeraża – wagina czy penis? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+