Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

28.03.2016 18:24

Heteroseksualni w bliskich spotkaniach z genitaliami

Sprawdźcie, jak wyglądają reakcje ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z zawartością majtek osób tej samej płci...

Heteroseksualni w bliskich spotkaniach z genitaliami
foto: kadr z wideo

Dla jednych trauma, dla innych wesołe wspomnienie – dziecinne zabawy w lekarza polegające na sprawdzeniu zawartości bielizny kolegi/koleżanki z podwórka ułatwiały zaakceptować różnice między płciami. Nie każdy jednak miał okazję obcować z genitaliami tego samego rodzaju, w szczególności osoby heteroseksualne.

To właśnie z nimi przeprowadzono eksperyment polegający na obserwacji ich reakcji na żeńskie i męskie narządy płciowe dotykane lub widziane po raz pierwszy.

Heteroseksualne kobiety dotykające waginy pewnej ochotniczki były delikatnie zaskoczone – w końcu łapanie kobiety za ten narząd to nie to samo, co chwytanie jej za piersi. Jedna z „badaczek” stwierdziła, że w kobiecym środowisku traktuje się ten gest niczym trzymanie za dłoń. Inna odmówiła udziału w eksperymencie tłumacząc, że nie zgadza się z tym, by za każdym razem traktować kobiece ciało jako obiekt seksualny okazując mu w ten sposób brak szacunku.

Zobaczcie, jak wyglądały bliskie spotkania heteroseksualnych kobiet z waginą!

Zbyt mocno przegadane wideo? No cóż, kobiety czasem tak mają... :) Heteroseksualni mężczyźni postanowili opowiedzieć, które zachowania pomiędzy kolegami według nich nie są odpowiednie: dotykanie okolic brzucha, całowanie się w policzek. Przytulanie, uściski dłoni są za to według nich jak najbardziej na porządku dziennym.

Co z tym penisem? Mężczyźni twierdzą, że cudze przyrodzenie w dotyku przywodzi na myśl łysego kota i jest raczej obrzydliwe. Zobaczcie, jak poszło chłopakom!

Mało wrażeń? Przypomnijcie sobie jak na nieznane wcześniej narządy płciowe reagowali geje i lesbijki...

Magda Słomka
Tagi: 18+