Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

07.07.2015 17:37

Jak schudnąć w trakcie seksu?

Wiadomo, że sam seks pozwala spalić trochę nadprogramowych kalorii. Ale jeśli dołączycie do tego odpowiednią ścieżkę dźwiękową, możecie połączyć przyjemne z pożytecznym!

Jak schudnąć w trakcie seksu?
foto: imago stock&people / East News

Mamy dla Was idealny soundtrack do łóżka! Bez wstawania z legowiska możecie poczuć się wysportowani, a Wasze mięśnie nabiorą kształtów podczas wykonywania jednej z najprzyjemniejszych czynności jakie tylko można sobie wyobrazić.

Brytyjska sieć sklepów z kosmetykami udostępniła bezpłatnie ścieżkę dźwiękową zatytułowaną „Sexercise” przeznaczoną dla par „ceniących sobie sport w sypialni”.

Utwór został opracowany przez grupę ekspertów specjalizujących się w fitnessie. Przeanalizowali oni, że Brytyjczycy średnio uprawiają seks przez 22 minuty i 48 sekund. Rzecz w „metodzie rytmicznej”, czyli specjalnemu doborowi tempa muzyki przystosowanemu do potrzeb łóżkowych konsumentów.

Kawałek rozpoczyna się niewinnie, stopniowo przyśpieszając i tak aż do wybuchowego momentu kulminacyjnego. Posłuchajcie nietypowego kawałka, który pomoże Wam odzyskać figurę!

Ile kalorii można spalić podczas jednej przyjemnej sesji? Średnio przypada ich 101 w przypadku mężczyzn i 69 w przypadku kobiet.

Cari Newson reprezentująca firmę Superdrug powiedziała, że z biegiem lat odkrywa się coraz więcej korzyści z uprawiania seksu, takich jak zwalczanie stresu i bólu, zwiększenie zaufania między partnerami, umocnienie więzi czy korzyści wynikające ze zwykłego wysiłku fizycznego.

"

Stworzyliśmy ten utwór, by w zabawny sposób zaprezentować plusy, jakie może nam dać energiczny seks. To prosta droga do tego, by pary włączyły ćwiczenia do swoich codziennych zajęć, należy jednak pamiętać o tym, by seks zawsze był bezpieczny. "

Bawcie się dobrze!

Magda Słomka
Tagi: 18+