Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

23.02.2016 16:44

Jak seks wygląda od środka?

Nie mamy na myśli relacji uczestnika orgii, tylko... obraz z maszyny do rezonansu magnetycznego.

Jak seks wygląda od środka?
foto: kadr z wideo

Seks jest wszędzie. Niektórzy więc głośno mówią, że w tym temacie nie można powiedzieć lub pokazać niczego nowego. Tak naprawdę najczęściej mamy jednak do czynienia z tym, co na wierzchu. Zastanawialiście się jednak kiedykolwiek nad aktem płciowym od strony bardziej medycznej? Podeszliście do tematu „dogłębniej”?

Stosunek to nie zawsze piękny obraz wzajemnej namiętności i pożądania. Szczególnie, kiedy patrzy się na niego od środka... Zwłaszcza, kiedy para królików doświadczalnych uprawia go w maszynie do przeprowadzania rezonansu magnetycznego...

Drodzy czytelnicy! Jakkolwiek wpłynęło na Was to wideo – pamiętajcie, że zdaniem ekspertów regularne stosunki seksualne wzmacniają system odpornościowy, obniżają ciśnienie krwi i zmniejszają ryzyko zawału serca.

Jeśli obraz seksu „od środka” lekko Was zdziwił, pomyślcie, że inni mają jeszcze gorzej... Sprawdźcie, jak wyglądały reakcje gejów i lesbijek na widok narządów płciowych, z którymi nie mieli nigdy do czynienia... To dopiero ekstremalne emocje.

Spragnieni kolejnych scen seksu? Możecie sprawdzić, jak wygląda ten uprawiany w powietrzu...

Obrzydliwe czy po prostu ciekawe? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+