Jak tańczą piersi?

Magda Słomka
26.08.2015 12:46
Jak tańczą piersi? Fot. kadr z wideo

Tak obfitego układu choreograficznego jeszcze nie było. Zobaczcie, jak kobiecy biust radzi sobie z tańcem przy dźwiękach muzyki klasycznej...

Taniec wyzwala duszę. Ta dziedzina sztuki pozwala uwolnić emocje za pomocą każdej części ciała. Naprawdę każdej...

Skoro pośladki nadają się do pląsania, to dlaczego nie biust? Ta kobieta postanowiła udowodnić, że przy pomocy swoich piersi jest w stanie stworzyć układ choreograficzny wpisujący się w „Eine kleine Nachtmusik” Mozarta.

Zobaczcie, jak wygląda naprawdę kobiecy spektakl taneczny!

Co to za pani, czy jej występ to sztuczka i kim ona właściwie jest? To, w jaki sposób opisała siebie i swoje zajęcie, powinno Wam wszystko wyjaśnić.

Jestem wysokim wytatuowanym dziwadłem z niekonwencjonalnym poczuciem humoru. Nigdy nie traktuję siebie na poważnie, nic na to nie poradzę. Modelka, współwłaścicielka bloga. To żaden fałsz ani sztuczka. Moje cycki są po prostu... pełne silikonu.

Okazuje się, że piersi nie muszą służyć tylko do skakania czy trzymania zimnych napojów. Ciekawe ile osób spróbuje teraz sobie „zatańczyć”...

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.