Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

10.11.2015 15:02

Jak wygląda edukacja seksualna w Rosji?

Bardzo niepozornie. Do uświadomienia wystarczy odważna ochotniczka, sweter i trochę brokatu. O co chodzi?

Jak wygląda edukacja seksualna w Rosji?
foto: kadr z wideo

W ramówce jednego z głównych kanałów rosyjskiej telewizji zagościł nietypowy program medyczny. Prezentowany przez nas odcinek zawiera fragment dotyczący higieny męskich narządów płciowych. Jako że Rosja to nie kraj, a stan umysłu, w rolę zainfekowanego penisa wcieliła się przedstawicielka publiczności.

Aby ukazać realizm Rosjanie jako członka użyli swetra i głowy ochotniczki. Infekcja to brokat, a napletek to golf... Doktor Jelena Małyszewa jest niezwykle naturalna w tym, co robi. Dwie sekundy, a ona już sprawnie i bez cienia zażenowania przechodzi do tematu głównego. Wszystko jest proste, rach, ciach i po problemie! Potrzebna jest tylko odpowiednia higiena i rozsądne decyzje.

Zobaczcie, jak przebiega edukacja seksualna w Rosji!

Rosja kolejny raz zaskoczyła nas swoją kreatywnością i fantazją. Wcześniej mieliśmy okazję poznać bliżej Irinę – kobietę, która poświęciła się sztuce. Artystka zajmuje się malowaniem portretów głów państwa za pomocą własnych piersi...

W tym wypadku nauka naprawdę wchodzi do głowy...

Magda Słomka
Tagi: 18+