Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

23.10.2015 19:29

Jak wygląda park penisów?

O tym miejscu marzy niejeden i niejedna... Zobaczcie, jak prezentuje się wyjątkowe miejsce w Azji – raj dla wielbicieli fallicznych kształtów.

Jak wygląda park penisów?
foto: kadr z wideo

Czy znajdą się wśród Was prawdziwi fani męskich członków? Co to w ogóle za pytanie... Prawdopodobnie wielu z Was w szkolnych czasach trudniło się zamalowywaniem zeszytów, ławek, a co odważniejsi - tablic - miniaturowymi penisami... Mamy dla Was przykład miejsca, w którym porządził ktoś, kto miał jednak zdecydowanie większą obsesję od Was w tym temacie.

Rzeźby penisów, które mają nóżki, leżące penisy, stojące penisy, fontanny z penisów, płoty z penisów – to prawdziwe miejsce kultu tej części ciała. Znajdziecie tu kilkadziesiąt wyprostowanych dzieł sztuki.

Park penisów, czyli Haesindang Park znajduje się w małym miasteczku Sinnam w Korei Południowej i można go chyba określić mianem miejsca, gdzie stężenie falliczne na metr kwadratowy jest jednym z największych na świecie.

Zobaczcie, jak prezentuje się prawdziwe niebo dla „sztywniaków”!

Skąd pomysł na stworzenie tak oryginalnego miejsca?

Legenda głosi, że pewien mężczyzna pozostawił na skale swoją ukochaną, by wypłynąć morze do pracy. Niestety zatrzymał go sztorm, a kochanka utonęła. Mieszkańcy miasteczka nie mogli łowić ryb – sądzili, że wszystko przez klątwę, która spadła na nich z powodu śmierci kobiety. Pewnego dnia rybak oddał mocz do wody, po czym nagle w morzu pojawiły się ryby. Od tej pory mieszkańcy wierzą, że to męskie genitalia przyczyniły się do rybnego cudu...

Wzruszeni? :)

Magdalena Słomka
Tagi: 18+