Jak wygląda produkcja lalek erotycznych?

Justyna Kierzkowska
19.07.2016 10:49
Jak wygląda produkcja lalek erotycznych? Fot. kadr z wideo

Kobiece ciała bez głów lub nóg podwieszone na hakach pod sufitem... Wbrew pozorom to nie scena z wyjątkowo krwawego horroru, a kadr z samego środka wytwórni sekslalek!

Nie macie szczęścia w kontaktach z innymi, czujecie się samotni lub po prostu należycie do tej grupy osób, które są zdania, że w Waszej sypialni, kuchni czy łazience przydałby się powiew świeżości? Branżowe sklepy mają wiele propozycji rozwiązujących te problemy, jak chociażby seksgadżety dla par na odległość, przepisy na sprośne słodycze, modne zarazem odstresowujące erotyczne kolorowanki czy też bilety do porno parku rozrywki ErotikaLand.

Ale jednak wypróbowaliście już wszystkie typowe gadżety i marzy się Wam coś większego, co będzie dobrym powodem do szybszego skończenia pracy i ekspresowego powrotu do domu, może to pora na znalezienie odpowiedniej... lalki? Oczywiście takiej, na której widok zacznie się Wam robić naprawdę gorąco. 

Zobaczcie, co dzieje się w fabryce zajmujących się produkcją erotycznych manekinów, zanim będą miały one szansę trafić do Waszych domów!

Spodobało się Wam i już pędzicie do sklepu, żeby wybrać tę jedną jedyną i wyjątkową? Niestety jest jeden minus - ceny takich seksownych lalek potrafią sięgać kilkuset złotych, więc jeśli szukacie czegoś zdecydowanie tańszego sprawdźcie, jak samemu we własnym domu szybko przygotować prosty seksgadżet i jak spersonalizować wibrator tak, aby był idealnym odwzorowaniem Twojego ulubionego członka.

Wybralibyście się na wycieczkę do takiej fabryki?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.