Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

16.02.2016 20:50

Jak wyglądały wszystkie rozkładówki „Playboya” z lat 50.?

Usiądź, wyluzuj się – przed Tobą chwila prawdziwego relaksu. Zobacz zdjęcia wszystkich Playmates miesiąca lat 50. z amerykańskiej edycji „Playboya”!

Jak wyglądały wszystkie rozkładówki „Playboya” z lat 50.?
foto: imgur.com

Po ciężkim dniu chciałbyś zapomnieć o codziennych trudach, pomyśleć, że wszystko jest tak naprawdę proste oraz otrzymać solidny zastrzyk czystej radości? Znalazłeś się w dobrym miejscu...

Coż lepszego na zmartwienia niż widok prężących się nagich kobiecych ciał? Dodajmy, że w wersji nieco zakurzonej, bo z lat 50., ale wcale nie mniej seksownej. Rzec można, że łza się w oku kręci, kiedy widzimy, że niegdyś można było pokazać zmysłowość i namiętność w subtelny sposób.

Powodów do łez jest jednak więcej... W 2015 roku założyciel „Playboya”, Hugh Hefner, zgodził się z decyzją kierownictwa, że amerykańska edycja pisma nie będzie zawierać nagich zdjęć. Cieszmy się zatem tym, co mamy.

Postanowiliśmy zaprezentować Wam wszystkie rozkładówki „Playboya” rozpoczynając od pierwszego numeru pisma z grudnia 1953 roku. Playmate miesiąca była wtedy sama Marilyn Monroe.

Spragnieni sprośnych staroci? Odkopaliśmy podręcznik z 1968 roku, który pomaga w sytuacji, gdy zapragniecie być idealnymi Króliczkami Playboya. Jak godnie nosić królicze uszy i prawidłowo dbać o higienę osobistą? Wszystko znajdziecie właśnie w tej książce.

Która Playmate z lat 50. najbardziej przypadła Wam do gustu?

Magda Słomka
Tagi: 18+