Jak wyglądały wszystkie rozkładówki „Playboya” z lat 50.?

Magda Słomka
16.02.2016 20:50
|north Fot. imgur.com

Usiądź, wyluzuj się – przed Tobą chwila prawdziwego relaksu. Zobacz zdjęcia wszystkich Playmates miesiąca lat 50. z amerykańskiej edycji „Playboya”!

Po ciężkim dniu chciałbyś zapomnieć o codziennych trudach, pomyśleć, że wszystko jest tak naprawdę proste oraz otrzymać solidny zastrzyk czystej radości? Znalazłeś się w dobrym miejscu...

Coż lepszego na zmartwienia niż widok prężących się nagich kobiecych ciał? Dodajmy, że w wersji nieco zakurzonej, bo z lat 50., ale wcale nie mniej seksownej. Rzec można, że łza się w oku kręci, kiedy widzimy, że niegdyś można było pokazać zmysłowość i namiętność w subtelny sposób.

Powodów do łez jest jednak więcej... W 2015 roku założyciel „Playboya”, Hugh Hefner, zgodził się z decyzją kierownictwa, że amerykańska edycja pisma nie będzie zawierać nagich zdjęć. Cieszmy się zatem tym, co mamy.

Postanowiliśmy zaprezentować Wam wszystkie rozkładówki „Playboya” rozpoczynając od pierwszego numeru pisma z grudnia 1953 roku. Playmate miesiąca była wtedy sama Marilyn Monroe.

Spragnieni sprośnych staroci? Odkopaliśmy podręcznik z 1968 roku, który pomaga w sytuacji, gdy zapragniecie być idealnymi Króliczkami Playboya. Jak godnie nosić królicze uszy i prawidłowo dbać o higienę osobistą? Wszystko znajdziecie właśnie w tej książce.

Która Playmate z lat 50. najbardziej przypadła Wam do gustu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.