Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

17.07.2015 15:17

Kim jest Sabrina Sabrok?

Sabrina Sabrok pochodzi z Argentyny. Właścicielka monstrualnie wielkich piersi śpiewa w metalowej kapeli, jest prezenterką telewizyjną, a także pozuje do niekoniecznie grzecznych zdjęć. Poznajcie ją bliżej!

Kim jest Sabrina Sabrok?
foto: Sabrinasabrokofficial.tumblr.com

Sabrina Sabrok naprawdę nazywa się Lorena Fabiana Colotta. Celebrytka urodziła się 4 marca 1976 roku w Buenos Aires.. Media nie mogły jej przegapić! Zoperowana twarz, pupa i piersi, modyfikacje ciała i liczne tatuaże. Do tego aspiracje, aby stać się szanowaną rockową wokalistką. Brzmi ciekawie?

Wieść niesie, że zanim przefarbowała się na blond, a jej biust osiągnął rozmiar większy, niż jej głowa, Sabrina była zupełnie inną kobietą ;) Postanowiliśmy to dla Was sprawdzić! 

Lorena staje się Sabriną

Kiedy Sabrina Sabrok używała jeszcze imienia Lorena, wyglądała zupełnie inaczej. W sieci można znaleźć kilka zdjęć z czasów jej młodości. Wybaczcie, nie zamieścimy ich, abyście nie przeżyli zbyt dużego szoku ;)

Celebrytka studiowała Kulturę Muzyczną i Sztukę Dramatyczną. Po obronie przez jakiś czas uczyła w kilku szkołach średnich w Argentynie. W tym czasie rozpoczęła też pracę jako modelka i aktorka.

Wokalne aspiracje

Swój zespół artystka założyła w 1996 roku. Grupa nazywa się Primeras Impresiones, czyli Pierwsze Wrażenie.

W 1997 roku kapela wystąpiła razem z Marilynem Mansonem na Velez Stadium w Argentynie. Zobaczcie teledysk do kawałka „Lengua Hervida”! Sabrina wygląda na nim zupełnie inaczej, niż teraz...

Razem z zespołem Sabrok nagrała 8. albumów. Ostatni ukazał się w 2009 roku. Primeras Impresiones mają na swoim koncie także dużą trasę koncertową, która objęła Stany Zjednoczone i Meksyk.

Kolejny rozdział - TV

W 2001 roku Sabrina rozpoczęła pracę w meksykańskiej telewizji. W latach 2001 - 2004 występowała również w komedii „La Hora Pico”. Na oficjalnej stronie internetowej celebrytki możemy przeczytać, że pojawiała się też w epizodach programów w Meksyku, USA, Hiszpanii, Japonii, na Węgrzech, we Włoszech, Chinach, Niemczech, Chile, Peru, Anglii i Argentynie. 

Rozgłos przyniósł jej program na kanale Telehit. Sabrina Sabrok rozmawiała w nim z celebrytami o seksie. A jak!

Operacje plastyczne

Sabrina Sabrok przeszła ich ponad 24. Mimo, że sztuczność widać gołym okiem, celebrytka chętnie przyznaje się do tego, że poszła pod nóż. Właśnie dlatego jest nazywana przez media Najsztuczniejszą Kobietą Świata. Na ciele argentyńskiej seksbomby praktycznie nie ma miejsca, w które nie ingerowałby chirurg. Co poprawiała?

 • Piersi. Każda z nich waży ponad 5 kilogramów. Cycki Sabriny Sabrok są w rozmiarze 52MMM. Cokolwiek to znaczy.
 • Nos
 • Kości policzkowe
 • Pośladki
 • Usta
 • Powieki
 • Brzuch
 • itd., itp.

Poza operacjami plastycznymi Sabrina Sabrok ma za sobą też inne ingerencje w ciało. Na przykład stomatologiczną i chodzi nam o wybielanie zębów, a o wszczepienie sobie implantów imitujących wampirze kły...

Rozbierane okładki

W 2003 roku Sabrina Sabrok po raz pierwszy pojawiła się na okładce meksykańskiego wydania magazynu „Playboy”. Później na okładkę trafiła jeszcze w latach 2005 i 2014.

foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe

Niegrzeczne wideo z reality show

W 2005 roku Sabrina Sabrok pojawiła się w meksykańskiej edycji programu Big Brother VIP. Jeśli myślicie, że chwaliła się tam umiejętnościami wokalnymi, to przykro nam, ale jesteście w błędzie.

Rudowłosa wówczas celebrytka chętnie paradowała po Domu Wielkiego Brata odziana jedynie w skąpe majtki. 

Chętnie zabawiała się też z innymi uczestniczkami Big Brother VIP.

Krótko po zakończeniu reality show, Sabrina Sabrok została odznaczona tytułem Międzynarodowej Telewizyjnej Celebrytki z Największymi Piersiami. Wow ;)

Szczęśliwa mężatka

W 2008 roku artystka wyszła za mąż za Ericka Farjeata, który gra na gitarze w jej zespole. Para doczekała się nawet potomstwa, choć jakoś nie możemy sobie wyobrazić karmiącej Sabriny...

foto: Erick Farjeat, CC-BY-3.0

Eric jest też tatuażystą. Swoją drogą ciekawe, czy to on jest autorem dziar, którymi może pochwalić się Sabrok.

Para rozwiodła się w 2013 roku.

Wypędzenie diabła

To egzorcyzmy sprawiły, że życie gwiazdy wróciło do normy. Kilka lat temu uzdrowiciel wygnał z Sabriny złe duchy. Celebrytka miała napady lęków i pogłębiającą się depresję. Przepisywane lekarstwa nie działały, a do tego żaden z lekarzy nie potrafił jej pomóc.

Zdesperowana Sabrina zgłosiła się więc do egzorcysty, niejakiego Zulemy.

"

Zulema zbadał mnie i powiedział, że jestem opętana przez złe moce. Egzorcyzmów dokonał na miejscowym cmentarzu, tutaj w Meksyku. On pomógł mi odzyskać moje życie. "

Aktualnie

Stety albo niestety, gwiazda cały czas śpiewa. Choć śpiewa to chyba za duże słowo. Weźmy na przykład ten teledysk.

Albo cover „Rebel Yell” Billy'ego Idola.

Wystarczy? Jeśli tak, to dodamy, że Sabrina Sabrok jest DJ-ką...

...często pojawia się też ze swoim zespołem w telewizji.

Celebrytka pracuje także jako modelka. Efekty jej pracy można śledzić na Instagramie. Sabrina zamieszcza tam również sporo prywatnych zdjęć.

Na koniec zebraliśmy dla Was kilka ciekawostek. 

 • Sabrina Sabrok ma kolekcję implantów swoich piersi. Jest ich aż 14.
 • Celebrytka ma 18 tatuaży, w tym portret swojego męża.
 • Ciało Sabriny zdobi 14 kolczyków. Poza językiem, uszami i tym podobnymi częściami ciała ma także przekłute miejsca intymne.
 • Cycki Sabriny Sabrok są ubezpieczone na 1 mln$
 • Jako nastolatka kilkukrotnie była mistrzynią gry w szachy.
 • Sabrina Sabrok chce trafić do księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największego biustu na świecie.

Yhm. W takim razie już teraz proponujemy wymienić kręgosłup na metalowy. Na pewno będzie prościej ;)

Co myślicie o Sabrinie Sabrok?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: 18+