Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

24.08.2015 16:10

Kto patrzy się na biust?

Wydało się! Ile razy dziennie otoczenie zwraca uwagę na Twój biust? Więcej niż myślisz... Zobaczcie test kamery umieszczonej w staniku!

Kto patrzy się na biust?
foto: kadr z wideo

Wiele kobiet zna ten problem. Zamiast skupiać się na tym, co mówią, ludzie po prostu bezczelnie patrzą im się w cycki. Wielu rozmówców nad tym nie panuje i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mimowolnie ich wzrok spływa powoli w dół z linii oczu.

Mimowolnie - tak się zdarza. Jednak kobiety, które doświadczają takiego traktowania często czują się lekceważone i wcale nie schlebia im to, że druga osoba w danym momencie docenia ich walory cielesne, a nie umysłowe.

Zobaczcie, jak wygląda to u źródła, czyli z perspektywy samego biustu. Okazuje się, że ta jedna z najbardziej intrygujących części ciała kobiety przyciąga wzrok także... dzieci i psów!

Niektóre kobiety z kolei łakną uwagi innych osób, szczególnie na koncertach, gdy muzyka poniesie ich trochę za bardzo... Jako dowód, mamy dla Was galerię TOP 10 nagich piersi fanek.

Które spojrzenie urzekło Was najbardziej? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+