Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

05.08.2015 15:02

Lenny Kravitz i jego niesforny penis

Za ciasne skórzane spodnie i brak bielizny – oto problem gwiazdy rocka... Zobaczcie, jak nieposłuszny penis Lenny’ego Kravitza wypadł mu w trakcie koncertu!

Lenny Kravitz i jego niesforny penis
foto: SOLARPIX.COM / East News

To się zdarza – porywamy się z motyką na słońce i czasami jesteśmy zbyt ambitni. Tak też było w przypadku Kravitza, który postanowił założyć na siebie za małe spodnie... Wiadomo, scena jest od tego, by prężyć się przed fanami... Czasem jednak warto pamiętać o tym, że ktoś jednak wymyślił bieliznę w jakimś celu.

Lenny Kravitz najwyraźniej ma problemy z kucaniem... Wystarczył jeden gwałtowny przysiad i... penis wystrzelił w powietrze. Zobaczcie spektakularny debiut „nowego członka” scenicznej ekipy na scenie!

Za mało wrażeń? Oto, jak objawienie prezentowało się z bliska...

To prawdziwa ulga dla fanów, którzy od 2000 roku, w którym ukazał się teledysk do kawałka „Again”, liczyli na coś więcej niż pół pośladka pokazanego w klipie...

Muzyk na szczęście sam śmieje się z całej sytuacji. W sumie, co innego mu pozostało – przecież nie może wyprzeć się, własnego penisa w całej okazałości... Lenny udostępnił wiadomość tekstową przesłaną do niego przez Stevena Tylera - lidera Aerosmith. Swój wpis na Twitterze Kravitz oznaczył jako „#penisgate”, czyli „afera penisowa”...

"

Koleś... Zero bielizny i kolczyk... Ja pie*dolę. Nigdy nie pokazywałeś mi tego gówna... "

Ciekawe, jaka była odpowiedź Kravitza... „Przepraszam”?

Sprawą zainteresowała się nawet PETA – organizacja broniąca praw zwierząt. Na oficjalnym profilu na Twitterze instytucji pojawił się wpis:

"

Oto kolejny powód do tego, by nie nosić skóry! Prześlemy Lenny’emu Kravitzowi ekstra mocne #wegańskie skórzane spodnie... "

Lenny Kravitz już 8 sierpnia 2015 roku wystąpi w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ciekawe jakie niespodzianki przygotował dla polskiej publiczności...

Lepiej żeby nie śpiewał „Fly Away”?

Magda Słomka
Tagi: Lenny Kravitz 18+