Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

11.08.2015 16:57

Nie masz pędzla? Maluj penisem!

Tak zrobił i nie pożałował pewien artysta, który zasłynął z malowania obrazów za pomocą prącia. Jak prezentuje się jego „sztuka”?

Nie masz pędzla? Maluj penisem!
foto: penis - AFP / East News

Twórczość naturalna – czy tak określić można zajęcie człowieka o pseudonimie Pricasso znanego z malowania członkiem? Pewnie w 50% tak, skoro zamiast pędzla używa genitaliów oraz pośladków.

Nie chcemy wiedzieć, co byłoby, gdyby pozostałe 50% okazało się materiałami pochodzącymi wprost z wnętrza Pricassa. Na szczęście jego obrazy są kolorowe, nie ma więc o co się bać...

Tim Patch, bo tak nazywa się malarz pochodzący z Australii, specjalizuje się w portretach, aktach kobiecych i pejzażach. Zaznajcie odrobiny jego sztuki i sprawdźcie, jak wygląda proces tworzenia obrazu!

Pricasso nie ogranicza się tylko do malowania ludzi. Poniżej oprócz portretu Jimmy'ego Walesa – współzałożyciela Wikipedii, możemy zobaczyć także dzieło przedstawiające buldoga...

foto:Pricasso, CC BY-SA 3.0
foto: Doug Hardman, CC BY-SA 3.0

Jeśli sądzicie, że technika nazwana „penile art” jest uciążliwa i nieprzyjemna, jesteście w błędzie. Namalowanie jednego obrazu zajmuje Timowi tylko około 20 minut. Przed podrażnieniami malarza ochrania wcześniej rozsmarowana wazelina, a farby którymi posługuje się artysta nie zawierają toksycznych składników.

Jeżeli macie ochotę zamówić własny portret u Pricassa, możecie być pewni, że wraz z obrazem otrzymacie w pakiecie film wideo, który potwierdza autentyczność malowidła...

Pomysłowe czy głupie?

Magda Słomka
Tagi: 18+