Penis Twojego partnera już zawsze będzie przy Tobie

Magda Słomka
22.06.2016 12:01
Penis Twojego partnera już zawsze będzie przy Tobie Fot. kadr z wideo

Może nie dosłownie, chodzi o odlew Twojego ulubionego członka. Jak spersonalizować wibrator?

Związki na odległość w dzisiejszych czasach stają się czymś powszechnym. Ludzie pragną się rozwijać, realizować swoje pasje i poszerzać horyzonty, z tego powodu coraz częściej podróżują. Okazuje się, że nie wyklucza to trwania w stałym związku...

Telefony, wideorozmowy w komunikatorach i klasyczne czaty pozwalają zachować nam ciągłość w kontakcie z ukochaną osobą. Jest jednak przecież jedna rzecz, której nie da się zastąpić, jeżeli oczywiście zakładamy, że preferujecie wierność jednej osobie... seks!

Sprośne rozmowy czy nagie fotki wszak nie wystarczą przy dłużej rozłące... Na szczęście dla osób gustujących w mężczyznach, wynaleziono sposób na to, by choć w najmniejszym stopniu poczuć się tak, jakbyśmy wcale nie byli sami. Na problemy z samotnością prezentujemy Wam spersonalizowanego penisa.

Wystarczy poprosić partnera przed wyjazdem o to, by wykonał dla nas odlew swojego członka dzięki zestawowi o nazwie „Clone-a-Willy”. Chcesz dać ukochanej osobie poczucie bezpieczeństwa, dzięki myśli, że zawsze będzie miała Twoją cząstkę przy sobie? Zobacz, jak w prosty sposób zrobić klon swojego przyrodzenia!

To niejedyny gadżet stworzony z myślą o kochankach trwających w rozłące... Nowoczesna technologia wkroczyła także na rynek zabawek erotycznych, co można zauważyć po dwuczęściowym seksgadżecie łączącym się przez internet.

Klonowanie penisa to dobry pomysł? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.