Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

29.05.2015 16:30

Postaw sobie penisa... na biurku!

Jeżeli zawsze brakowało Ci czegoś w wystroju Twojego stanowiska pracy, to być może była to statuetka w kształcie penisa... Teraz możesz ją nabyć aż w czterech kolorach!

Postaw sobie penisa... na biurku!
foto: youdick.bigcartel.com

O gustach się nie dyskutuje, taka ozdoba w Twoim domu teoretycznie nie powinna więc wywołać negatywnych komentarzy. Jeśli jednak tak by się stało, możesz podarować trofeum w kształcie prącia krytykowi po to, aby zrozumiał za kogo naprawdę go uważasz...

Oto możliwości prezentacji członków służących do postawienia na biurku czy półce:

foto: youdick.bigcartel.com
foto: youdick.bigcartel.com
foto: youdick.bigcartel.com

Jeśli spodobała Ci się któraś ze statuetek o wielkości 17 lub 20 cm, możesz wysłać ją dowolnej osobie anonimowo za pośrednictwem strony internetowej You Dick. Ceny w zależności od wyboru kompozycji z penisów to 6, 8, 9, 15 lub 28 funtów. Wcale nie chcemy namawiać Cię do czynienia niemiłych rzeczy innym ludziom, ale jeśli ktoś odbił Ci dziewczynę, wkładał Twoją głowę do toalety lub wyjadł Ci cały ser z lodówki - odwdzięcz mu się z klasą.

Jeśli to za mało, zawsze możesz kupić sobie lub komuś tron w kształcie penisów wzorowany na siedzisku z serialu „Gra o tron”...

Rozładuj swoje frustracje za pomocą sztuki! :)

Magda Słomka
Tagi: 18+