Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

20.08.2015 17:41

Prawdziwy punk rock z penisem na wierzchu?

GG Allin nie oszczędzał się na koncertach. Występował nago i lubił wkładać mikrofon w najciemniejszy zakątek swego ciała. Zobaczcie, jak wyglądały jego popisy!

Prawdziwy punk rock z penisem na wierzchu?
foto: kadr z wideo

Amerykański muzyk punkrockowy był jednym wielkim chodzącym skandalem. Muzyk bardzo chciał aby świat zrozumiał jego artystyczną wizję. W związku z tym stwierdził, że najlepszym sposobem na to jest zaniechanie mycia i rozrywanie ubrań na scenie. W rezultacie prezentował publiczności swoje głęboko skrywane „wdzięki”...

Najgorsze jednak działo się później. Nagość pozwalała GG Allinowi przypomnieć sobie pierwotne instynkty. W związku z tym niejednokrotnie muzyk wypróżniał się i obrzucał publiczność fekaliami. Artysta lubował się też w okładaniu się mikrofonem po czaszce, czego rezultatem była utrata uzębienia.

Czy trzeba dodawać z jakiego powodu jego koncerty potrafił trwać niecałe dwadzieścia minut?

Zobaczcie, jak wyglądały jego hardkorowe popisy.

Muzyk zmarł w 1993 roku w wieku 37 lat. Podczas jednej z imprez przedawkował heroinę i tak skończył się jego barwny żywot. Jego ciało jeszcze przez kilka godzin żyło własnym życiem dzięki imprezowiczom, którzy zdewastowali je i robili sobie z nim zdjęcia.

Na koniec jeszcze jednak ciekawostka... Prawdziwe imię i nazwisko muzyka brzmiało... Jezus Chrystus Allin.

Magda Słomka
Tagi: 18+