Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

06.10.2015 20:18

(Prawie) erotyczne gry komputerowe

Świat gier jest opanowany przez znaleziska zadziwiające nawet tych, którzy twierdzą, że widzieli juz wszystko. Oto gry polegające na dawaniu klapsów, jedzeniu lodów i masturbacji...

(Prawie) erotyczne gry komputerowe
foto: kadr z wideo

Zakamarki internetu przynoszą wiele zaskakujących odkryć, które potrafią zdumiewać nawet najbardziej doświadczone oczy... Poznaliśmy już grę, która polega na tym, by odgadnąć jak największą ilość zagadek i zdobyć wynik 10/10. Pytanie brzmi: czy zdjęcie, na którym odkryta jest tylko twarz pewnej osoby, to kadr z filmu porno, czy też mina muzyka grającego na perkusji.

Znaleźliśmy też coś dla serialowych maniaków... Jeśli jesteście fanami „Gry o tron” możecie sprawdzić, czy biusty, które podczas emisji obrazu pojawiają się na ekranie dosyć często, są Wam dobrze znane...

Czas na zestawienie gier, które zdecydowanie mają kontekst erotyczny, choć na pierwszy rzut oka może i tego nie widać... Pierwsza z nich polega na masturbowaniu... własnego samochodu. Kiedy tylko dobrze idzie Wam pocieranie auta, bohater gry prezentuje naprawdę dziwną i błoga minę.

Kolejna dotyczy najbardziej energicznego spożywania loda na patyku. Wszystko to w scenerii półnagich, owłosionych mężczyzn, którzy trzymają się za krocza.

Dalej mamy rozgrywkę polegającą na technice podawania ręki w celu powitania. Sami musicie zobaczyć, jak to wygląda...

Później jest już tylko gorzej. Aby wygrać, należy przy pomocy odpowiedniej techniki dawać klapsy pochylonej postaci (na szczęście w jeansach). Ostatnia gra polega zaś na... namydlaniu kolegów pod prysznicem.

Nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy...

Lubicie gry komputerowe? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+