Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

26.07.2016 15:46

Prezerwatywy jako dzieło sztuki

Kondomy nie muszą być nudne. Wyraź siebie za pomocą designerskich gumek...

Prezerwatywy jako dzieło sztuki
foto: Jörg Bittner Unna, CC-BY-3.0; Caryca Pejnta

W dzisiejszych czasach sporo osób chce się odróżnić od szarej masy, która ubiera się w sieciówkach, słucha komercyjnej papki i żywi się kiepskimi żartami. Takie osoby są po prostu nudne, a Ty chcesz być kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Szukasz zatem produktów handmade, żeby nie widzieć 10 osób ubranych w tą samą koszulkę, omijasz koncerty na stadionach wybierając klubowe imprezy z muzyką, której zwykli śmiertelnicy nie słuchają.

Nie inaczej jest w przypadku spraw łóżkowych. Wybór produktów do igraszek jest całkiem spory, ale Ty szukasz naprawdę czegoś wyjątkowego, co pomoże Twojemu partnerowi lepiej Ciebie poznać. Jeśli jesteś właśnie takim typem, to designerskie prezerwatywy są stworzone właśnie dla Ciebie!

Koniec nudy w łóżku, ile można patrzeć (i używać) gumek, które wyglądają tak jak cała reszta prezerwatyw. Dziewczyny z Made In Love postanowiły coś zmienić w tej kwestii i z kondomów stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. 

Zobaczcie, jak prezentują się projekty:

foto: intimityisbeautiful.com

Marka rekrutowała takich projektantów, jak Maëlle De La Forge, Alex & Marine, Anna Borowski and Lilyloca.

Tak wygląda pierwsza „kolekcja”:

Kondomy są glamour i sexy - tak przynajmniej twierdzą ich twórcy, a zdjęcia reklamujące ten produkt ewidentnie wskazują, że mamy do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki:

Francuska firma ruszyła z kampanią crowdfundingową, żeby projekt stał się rzeczywistością. Osoba, która wesprze firmę będzie otrzymywać co miesiąc box zawierający nie tylko designerskie prezerwatywy, ale również świeczki, kartki czy notes... choć do końca nie wiadomo po co komu notes podczas miłosnych uniesień.

foto: kickstarter.com

Propozycja Made In Love jest kusząca. Mając takie cudeńka aż żal wyłączać światło...

Jak podobają się Wam designerskie prezerwatywy?

Aleksandra Degórska
Tagi: 18+