Seksgadżet dla par na odległość

Magda Słomka
25.02.2016 16:11
Seksgadżet dla par na odległość Fot. kadr z wideo

Twoja druga połówka znajduje się daleko od Ciebie, a Ty naprawdę bardzo za nią tęsknisz? Mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Dzisiejsza zapracowana rzeczywistość wymaga coraz większej cierpliwości u osób będących w związkach... Praca często nie pozwala na to, by osiąść w jednym miejscu, wybudować dom, spłodzić syna i tak dalej.

Pary coraz częściej żyją na odległość widząc się nierzadko zaledwie kilka razy do roku. Aby porozmawiać z ukochaną osobą i jednocześnie ją widzieć, wystarczy smartfon. Co jednak, gdy nasze potrzeby przekroczą granicę uczuciową i nie wystarcza nam już recytowanie miłosnych wierszy i wysłuchiwanie serenad w wideorozmowie?

W tak dramatycznych sytuacjach z pomocą nadchodzi specjalna zabawka erotyczna... Składa się z dwóch elementów. Jak nietrudno się domyślić, ten podłużny z dziurką przeznaczony jest dla mężczyzn, a ten bez dziurki – dla kobiet. W momencie, gdy oboje poczują przypływającą falę namiętności, mogą chwycić za przeznaczone dla siebie gadżety i poczuć się tak, jakby partner znajdował się tuż obok...

Jak to wygląda?

Wideo obrazuje testowanie zabawki przez dwóch mężczyzn. Można więc przypuszczać, że pary homoseksualne żyjące z daleka od siebie, wcale nie muszą czuć się dyskryminowane i także mogą cieszyć się zabawką bez żadnego problemu...

Jeśli już się zobaczycie, ale nadal będziecie czuć potrzebę zabawiania się z udziałem gadżetów erotycznych, polecamy te dla rockmanów.

Pomysłowe? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.