Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

09.07.2016 13:17

Seksgadżet domowej roboty

W życiu nic nie jest proste – tak Ci mówili? No to teraz zmienisz zdanie…

Seksgadżet domowej roboty
foto: kadr z wideo

Jesteś samotny, pieniędzy ciągle brak, ale popędy ciągle pozostają na tym samym poziomie. Brakuje Ci kobiety, ale nie jest łatwo nikogo poderwać przy takim inwentarzu. Życie zaczyna powoli tracić sens. Bieda, nostalgia, droga donikąd...

Nie martw się! Nie ma rzeczy niemożliwych i naprawdę każdy jest w stanie stworzyć coś z niczego. No, może niezupełnie z niczego, bo do skonstruowania tej sekszabawki potrzebujesz:

  • prezerwatywy
  • zakrętki do słoika
  • lubrykantu (według potrzeb)

Owszem, rynek gadżetów erotycznych oferuje naprawdę wiele przedmiotów służących do zaspokajenia. Wystarczy spojrzeć na te dla rockmanów, dildo na patyku, klon penisa czyjegoś partnera, seksgadżet dla par na odległość czy nawet sprośne słodycze. Ale kogo byłoby na to stać? Po co wydziwiać, skoro pod ręką mamy takie niesamowite rozwiązanie?

Dla tych, którzy preferują prostsze rozwiązania, mamy coś takiego…

Oczywiście nie bierzemy odpowiedzialności za bezpieczeństwo w trakcie używania tegoż gadżetu – to może naprawdę boleć. I nie, nie pokażemy Wam jak go używać :)

Śmieszne, głupie czy… przydatne?

Magda Słomka
Tagi: 18+