Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

18.06.2015 17:34

Piersi do skakania, czyli wystawa w muzeum

Tak zwiedzają Amerykanie! W Muzeum Seksu w Nowym Jorku można było pohasać po gigantycznych nadmuchiwanych piersiach. Jak to wyglądało?

Piersi do skakania, czyli wystawa w muzeum
foto: kadr z wideo

W dzieciństwie prawdziwym świętem był wypad do eldorado, czyli sali zabaw, w której za każdym razem zagrzebywało się w tych wszystkich kolorowych, obślinionych przez współtowarzyszy kulkach... Równie wyjątkową atrakcją były wizyty w wesołym miasteczku, gdzie ześlizgiwało się z ogromnych (wtedy) dmuchanych zjeżdżalni, najczęściej w kształcie zamku.

Muzeum Seksu w Nowym Jorku wpadło na pomysł połączenia sentymentu z dzieciństwa z dorosłymi fantazjami i postanowiło stworzyć nietypową wystawę. Składała się ona ze sporej ilości imponujących rozmiarów kobiecych nadmuchiwanych piersi.

Zobaczcie, jak wygląda prawdziwa zabawa biustem, a raczej w biuście!

Wczytywanie...

Niestety, wystawę można było odwiedzać do 11 czerwca 2015 roku. Ale kto wie... Może ktoś jeszcze kiedyś nadmucha cycate balony i wrócą do łask ku uciesze dorosłych osób stęsknionych za beztroską...

„Pozwiedzalibyście” taką wystawę?

Magda Słomka
Tagi: 18+