Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

15.09.2015 15:26

Ślizg po ciałach w japońskim teleturnieju

Pomysły na absurdalne konkurencje w teleturniejach zdają się nie kończyć w przypadku Japończyków. Oto, jak wygląda spektakularny ślizg po półnagich kobietach...

Ślizg po ciałach w japońskim teleturnieju
foto: kadr z wideo

Nawet jeśli masz nudne, szare, niewiele znaczące w historii ludzkości życie i jesteś Japończykiem, wystarczy, że włączysz telewizor! To właśnie japońska telewizja zaoferuje Ci programy, o których nawet Ci się nie śniło.

W teleturniejach tych nie liczy się wiek, płeć czy aparycja. Ważne jest nastawienie do życia i bycie gotowym na wyzwania. W tym wypadku ważna jest jeszcze astronomiczna ilość oliwki.

Nie do końca wiemy czy w tej konkurencji wygrywa osoba, która prześlizgnie się najdalej (to by chyba miało sens), ale w takich programach nie zawsze chodzi o logikę... Oto dla Was rząd kobiecych ciał wysmarowanych oliwką i uśmiechnięty pan w kwiecie wieku przemierzający bezkres śliskiej drogi... Plac zabaw tylko dla dorosłych?

Jeśli powyższe wideo nie wzbudziło w Was większego zdziwienia, zawsze niezawodny serwis Antyradio.pl ma dla Was jeszcze inne przykłady konkurencji w japońskich teleturniejach, na przykład karaoke z ręką w majtkach czy całowanie w tyłek...

Magda Słomka
Tagi: 18+