Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

14.04.2016 20:23

Sprawdź, z iloma partnerami uprawiałeś seks

Sprawa wcale nie okazuje się być taka oczywista. Przecież nasi partnerzy też kiedyś mieli jakichś partnerów, a oni innych i tak dalej... Przekonajcie się, jak wypadacie w kalkulacji seksu pośredniego!

Sprawdź, z iloma partnerami uprawiałeś seks
foto: East News

Każdy teoretycznie zdaje sobie sprawę z tego, z iloma osobami zdarzyło mu się w życiu uprawiać seks. Co jednak z tymi, z którymi stosunek płciowy uprawiały te osoby? I tamte. I jeszcze inne...? Tak naprawdę na co dzień nie myślimy o pośrednich kontaktach seksualnych, a powinnyśmy...

Należy pamiętać, że liczba chorób przenoszonych drogą płciową jest spora, lepiej więc zapobiegać niż się leczyć, szczególnie, że na tę najpoważniejszą – AIDS – do tej pory nie wynaleziono jeszcze leku.

Naprzeciw wyszli nam twórcy wyjątkowego internetowego kalkulatora, dzięki któremu w przybliżeniu możemy dowiedzieć się z iloma osobami mieliśmy w swoim życiu tak zwany „pośredni kontakt seksualny”. Wystarczy wpisać miasto, w którym się mieszka, określić liczbę osób, z którymi uprawialiśmy kiedykolwiek seks (jeśli wszystko pamiętamy) i oszacować ilu partnerów seksualnych mogły mieć te osoby.

W wyniku naszego małego śledztwa otrzymamy najbardziej interesującą nas liczbę osób, ale także to, jaki procent mieszkańców naszego miasta stanowi owa liczba i do populacji której aglomeracji jest zbliżona... Dostaniemy również informację na temat tego, jakie jest ryzyko wystąpienia u nas poszczególnych chorób wenerycznych.

Sprawdźcie, z iloma osobami możecie być związani bardziej, niż myślicie!

Nie wierzycie w te wyniki? Może matematyczne głowy przekona wzór, według którego obliczony został ich wynik... „N” to liczba naszych partnerów, „p” oznacza liczbę osób, z którymi intymne stosunki miał nasz partner.

foto: materiały prasowe

To jak, z iloma partnerami uprawialiście seks (pośrednio)? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+