Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

01.05.2016 11:32

Stresujesz się? Pokoloruj penisa!

Kolorowanki dla dorosłych biją rekordy popularności ze względu na swoją odstresowującą właściwość. Za chwilę zobaczycie malowanki w naprawdę niegrzecznej wersji…

Stresujesz się? Pokoloruj penisa!
foto: kadr z wideo

Kto chodził do szkoły, ten wie, co najczęściej malowało się po ścianach, zeszytach kolegów czy tablicy, gdy nauczyciela nie było w pobliżu. Dlaczego był to właśnie penis? Może chodziło o łatwość narysowania tejże części ciała. Wystarczył szybki ruch kredą/markerem/czymkolwiek, a naszym oczom ukazywało się pokaźnych rozmiarów prącie.

Absolwentki architektury z Nowego Orleanu doszły pewnego razu do wniosku, że ze szkoły wyniosły dwie rzeczy:

  • 90% budynków i innych obiektów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, przypomina penisy
  • potrafią rysować

Panie nie próżnowały – postanowiły wykorzystać swoje umiejętności, modę na kolorowanki dla dorosłych i ludzką słabość do rysowania męskich narządów płciowych. W taki sposób właśnie powstał projekt zakładający wydanie książki pełnej wzorzystych penisów, których kolorowanie ma odprężyć każdy zapracowany i zestresowany umysł.

Aby wydanie kolorowanki było możliwe, liczy się każdy dolar. Autorki zorganizowały więc kampanię w serwisie indiegogo.com, która ma na celu wspomóc realizację niegrzecznego pomysłu. W ramach rekompensaty możecie otrzymać między innymi pliki w formacie PDF z penisami czekającymi na twoje kolorowe kredki, penisowe sweterki na puszki i żelki.

foto: indiegogo.com
foto: indiegogo.com

Co najchętniej byście pokolorowali? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+