TOP 10 nagich piersi fanek

28.07.2015 19:23
|north Fot. kadr z wideo

Nie wiemy dlaczego koncerty rockowe sprawiają, że panie tak ochoczo pokazują na nich piersi. Ale kogo to obchodzi? Oto nasz ociekający seksem TOP 10 z dziewczynami pokazującymi cycki!

Oko kamery zawsze czuwa, żeby oddać fanom najlepsze momenty występu. Śledzi ruchy wokalisty i instrumentalistów, ale jednocześnie nie zapomina o ukazywaniu tego, co się dzieje na widowni. A tam potrafi być niekiedy równie ciekawie, co na scenie.

Kobiety obnażające biust potrafią dać mnóstwo radości męskiej części publiczności. Czemu nie miałyby zrobić tego samego dla czytelników, a może nawet czytelniczek, Antyradio.pl? Zobaczcie nasz TOP 10 nagich piersi fanek:

10. Blink 182

Na dobry początek tylko jedna białogłowa, ale za to jaka odważna! Gdy już się pojawia na telebimie, ani w głowie jej zasłanianie swoich kształtów. Mark Hoppus deklaruje ze sceny, że nie chce na to patrzeć i sugeruje dziewczynie, żeby zasłoniła swoje wdzięki. Prawdopodobnie to tylko poza, bo kto by nie chciał popatrzeć? My z pewnością nie zaliczamy się do grupy osób, która odwracałaby wzrok.

9. Rob Zombie

Przy takich widokach ręce same idą w ruch - takie prawa natury (dowód tego od 2:52). Utwór, który słyszymy na nagraniu to „Sick Bubblegum”. Słowo „guma balonowa” jest tu jak najbardziej na miejscu - zwłaszcza drugi człon.

8. Doda i Aerosmith

Dorota Rabczewska to wielka fanka gitarowego grania. Może nie do końca daje tego świadectwo w swoich nagraniach, ale przy wybieraniu partnerów, a przynajmniej jednego z nich, i przy doborze koncertów, już tak.

Artystka słynie ze swojej bezpośredniości i braku zahamowań w zachowaniu. Pokazanie piersi na koncercie Aerosmith nie było więc dla niej zbyt dużym wyzwaniem, zwłaszcza, że miała już przecież za sobą sesję do magazynu „Playboy”.

7. Nickelback

Z takim początkiem, gdzie w oczy rzucają się dwie dorodne piersi, to nawet muzyka Kanadyjczyków jest w pełni znośna. Panowie, i po co tyle ballad w repertuarze, skoro gołym okiem widać, że nawet żeńska część publiczności woli jak włączacie przestery? Przynajmniej można wówczas ściągnąć staniki.

Zawsze odrzucaliście twórczość Nickelback? Teraz zatem będziecie musieli przesłuchać cały numer, bo w jego trakcie jest naprawdę sporo do zobaczenia i nie chodzi tu o wybuchy na scenie.

6. AC/DC

„You Shook Me All Night Long” i to dosłownie, a przynajmniej do końca trwania piosenki. Tyle ile dźwięków w solówce Angusa Younga, tyle samo obnażonych piersi widocznych na ogromnym telebimie. Koncerty AC/DC to wielkie, spektakularne przedstawienie dopieszczone w każdym szczególe. Dobrze, że fanki jako wolontariuszki same starają się o to, żeby występy grupy były jeszcze ciekawsze.

5. Black Sabbath

Muzycy legendarnego zespołu już podczas tego występu nie należeli do młodzieniaszków. W morzu fanów ujrzeć tyle par kobiecych piersi, to dla nadwyrężonych rockowym trybem życia serc członków Black Sabbath, mogło być duże wyzwanie. To oczywiście żarty. Ozzy Osbourne i reszta grupy niejedno już w swoim życiu widzieli, jednak dla nas - zwykłych śmiertelników - to nagranie może być dużym (pozytywnym) zaskoczeniem.

4. Slash

Tu robimy lekkie odstępstwo od normy, gdyż film nie przedstawia fanki z publiczności, ale szkoda by było nie zaprezentować tego nagrania. Poza tym, sądząc po ruchach tej dziewczyny i zaangażowaniu w zrzucanie kolejnych części ubrania z pewnością należy do oddanych miłośniczek Slasha. Jej widok jest na tyle absorbujący, że nawet legenda gitary i jego nieprzeciętne solówki schodzą na drugi plan.

Zarejestrowany na filmie koncert odbył się w Meksyku. Tam to muszą mieszkać gorące seniority:

3. The Pretty Reckless

Taylor Momsen sama sobie jest tykającą seks bombą i wyłącznie jej obecność wystarczy, aby panowie zaczęli się ślinić. Jeśli do tego dorzucimy pokazanie przez nią biustu, to robi się jeszcze gorącej.

Jednak na tym filmie temperatura przekracza wszelkie dopuszczalne normy, gdyż wokalistka zaprasza na scenę jeszcze dwie dziewczyny, które własnoręcznie rozbiera. Nie zapomina również o ściągnięciu jednej z nich stanika. Uff, jak gorąco.

2. Motley Crue

Gdy ze sceny pada pytanie „gdzie są cycki?”, to szybko odnajdują się „zguby”. Spragnieni wrażeń, jakich muzycy Motley Crue doświadczają, w najgorszym wypadku, co drugiej nocy? Przewińcie do 3:41. Od tego momentu zaczyna wszystko kipieć grzechem i nagością - i to jest to, co fani rocka lubią najbardziej!

1. Steel Panther

Na podstawie koncertowych wykonań tych gości można by było sporządzić cały odrębny TOP roznegliżowanych fanek. Zespół, który w swojej twórczości stawia na hedonistyczne przesłanie, i którego muzycy mówią ze sceny w 99% wypadków o kobietach i ich wdziękach, musieli zająć pierwsze miejsce w naszym rankingu.

Podczas koncertu Steel Panther na festiwalu Download wśród ogromnej publiczności wiele pań zaczęło pokazywać swoje wdzięki. Każdy amator kobiecych biustów znajdzie tu coś dla siebie - przekrój jest naprawdę szeroki.

0. Butcher Babies

Poza naszą listą znalazł się zespół, którego dwie wokalistki niczego się nie wstydzą. Móc być na ich koncercie i stać w pierwszym rzędzie? Marzenie niejednego mężczyzny. Nic tu nie ma do dodania. Niech film przemówi sam za siebie.

Przypominacie sobie inne nagrania z fankami pokazującymi piersi?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.