TOP 10 nagich piersi fanek cz. 2

Robert Skowronski
28.08.2015 15:58
TOP 10 nagich piersi fanek cz. 2 Fot. kadr z wideo

Wino, kobiety, śpiew. Wszystkiego nie jesteśmy w stanie zapewnić, ale dwa z wymienionych elementów możemy zagwarantować - dużo rockowej i metalowej muzyki oraz jej fanki, które pokazują cycki!

Waszym ogromnym zainteresowaniem cieszył się nasz TOP 10 nagich piersi fanek. Dlatego przygotowaliśmy drugą część naszego zestawienia. Wiemy, że to lubicie... miłego oglądania i słuchania oczywiście też.

10. The Offspring

Utwór opowiada o dziewczynie, która pod wpływem wypicia kilku głębszych zdradza swojego partnera będącego razem z nią na imprezie. Nie wiadomo czy panią z 00:46 łączy coś więcej z chłopakiem, który trzyma ją na ramionach, ale jeżeli tak, to tekst utworu w magiczny sposób zaczyna się przekładać na rzeczywistość.

9. Motorhead

Muzyka zespołu to synonim rocka i hedonistycznego trybu życia. Przelewający się alkohol i rozpustność dziewczyn idą w parze z przekazem Motorhead. Fanki grupy nie są grzecznymi dziewczynkami, a swoją zadziorność potrafią okazać poprzez ściągnięcie koszulki i stanika. Jeżeli nie macie ochoty na widok Lemmy'ego na scenie, to przewińcie film do 00:27.

8. Five Finger Death Punch

Zespół to tylko tło. Na pierwszym planie otrzymujemy zupełnie inne widoki. Jak bądź obejrzenie zespołu na żywo należy do ciekawych doświadczeń, tak jednak w tym wypadku na atencję zasługuje zupełnie co innego.

7. Damien Saez

To francuski muzyk grający rocka. Nie można powiedzieć, aby zrobił oszałamiająca karierę międzynarodową, ale jak widać osiągnął wystarczający status, aby ciągnęły do niego piękne dziewczyny ochoczo zrzucające z siebie ubrania i podskakujące do jego utworów.

6. Staind

To co uderza w tym filmie to doskonała praca kamery. Operator do perfekcji w początkowych ujęciach opanował sztukę przykuwającego wzrok kadrowania. Perfekcyjnie wyważony dobór oświetlenia i portretowanie ludzkiego piękna. A dla pani, którą tu oglądamy brawa za tatuaż, no i jeszcze dwie inne rzeczy...

5. UK Music Festivals

Muzykę słyszymy tu różną, nie tylko z naszego kręgu zainteresowań, aczkolwiek pojawia się m.in. Guns N' Roses. Są to fragmenty z różnych festiwali, ale nie można w żaden sposób odmówić tej kompilacji atrakcyjności. Wszystko to co najlepsze z muzycznych imprez zostało tu ujęte w pigułce - dużo nagich piersi i muzyka. Czy można chcieć czegoś więcej?

4. Machine Head

Oglądając cały koncert Machine Head można natrafić na miłą niespodziankę w 54:35. Pani zyskała zaszczytny tytuł pierwszych piersi jakie zespół widział wśród publiki na trasie po Wielkiej Brytanii. Rob Flynn to prawdziwy szczęściarz, nie każdy może się pochwalić tym, że obce kobiety specjalnie dla niego zdejmują stanik i podszczypują swoje sutki.

3. Big Cyc

Cudze chwalimy, a swego nie znamy. Polska publiczność okazuje się tu być mało ruchliwa, za wyjątkiem jednej dziewczyny, która mogłaby być żywą reklamą Big Cyca. Trzeba przyznać, że moda lat 90. miała niezaprzeczalny urok, zwłaszcza, jeśli mowa o siatkowanej koszulce założonej na nagie ciało dziewczyny o obfitym biuście.

2. Slash

„Take me down to the paradise city, where the grass is green and the girls are pretty” - no to proszę bardzo. Ciężko ocenić czy trawa faktycznie przyjmuje odpowiedni odcień zieleni, ale uroku dziewczyny, która pokazuje się na telebimie równie często, jak sam Slash, odmówić już nie można. To zdecydowanie duża fanka Guns N' Roses, gdyż przy dźwiękach hitu zespołu popada w istną ekstazę. Zapraszamy do 00:15.

1. Steel Panther

Ponownie pierwsze miejsce w naszym zestawieniu zajął zespół Steel Panther. Nie mogło być jednak inaczej, bo grupa gra na imprezie magazynu „Playboy”. Łatwo się domyślić co można zobaczyć na takim przyjęciu, jednak swoje wyobrażenie trzeba podnieść do potęgi n-tej. To prawdziwa feeria kobiecych biustów. W ten sposób faktycznie można imprezować przez cały dzień.

0. Rockbitch

komentarz

Przy naszym poprzednim zestawieniu pojawił się powyższy komentarz. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej zespołowi Rockbitch i trzeba przyznać, że ich sceniczny image faktycznie zwalił nas z nóg. Warto posłuchać kapeli, czy też może bardziej... warto ją zobaczyć.

Chcecie więcej roznegliżowanych kobiet wyginających swoje ciała do rocka i metalu? Zapraszamy do naszego zestawienia 10 tańców na rurze oraz seksownych rockowych i metalowych teledysków, zarówno do części pierwszej, jak i drugiej.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.