TOP 5 – zabawki erotyczne muzyków

Urszula Drabińska
27.02.2015 13:22
TOP 5 – zabawki erotyczne muzyków Fot. The Stockroom, materiały prasowe

Jak naprawdę zadowolić fankę rocka bądź metalu? Z pomocą przychodzi Wam nie tylko Rammstein czy Ghost.

Stało się – masz już trochę więcej niż 18 lat. Dorosłeś. Czasy, gdy dziewczynie imponowało samo to, że przy ognisku pobrzdąkałeś chwilę na gitarze, bezpowrotnie minęły. Żeby zdobyć i zatrzymać przy sobie kobietę, musisz postarać się dużo mocniej…

Może by tak wręczyć jej jakiś gadżet od jej ulubionego rockmana?

1. Krępujący pasek gitarzysty

Wpierw pograj jej chwilę, a potem odepnij od gitary skórzany pasek i wykorzystaj go w zupełnie inny sposób – proponuje gitarzysta Jane Addiction, Dave Navarro.

Sadomaso-od-gitarzysty

Muzyk przyznaje, że jest fetyszystą. Firma The Stockroom zaproponowała mu stworzenie własnej kolekcji sadomasochistycznych przedmiotów. Tymczasem – zanim nie ujrzą światła dziennego – jeśli dziewczyna nie skrępuje Ciebie szybciej niż Ty ją, możesz wyciągnąć inny prezent.

2. Punkowy wibrujący pocisk

Nie pogardzi nim żadna miłośniczka starego brytyjskiego punka i grupy… The Vibrators. Po co od razu uprawiać seks oralny na scenie, dziewczynę na koncercie nakręcić można dużo dyskretniej i skuteczniej.

buzzin-bullet-vibrator-3

Dla większej kontroli polecamy jakiś model sterowany radiowo. Ten promowany przez punków z Wielkiej Brytanii ma inną zaletę. Ma trzy prędkości, sprzedawany jest w małej trumience i jest… piwoodporny.

wibrujacy-pocisk

3. Metalowe, różowe dildo

Fankom metalu być może bardziej spodoba się stare pospolite dildo. Oczywiście od nikogo innego – tylko od Rammsteina!

dildos-rammstein

Różne rozmiary i długości – do wyboru, choć nie do koloru. Niemcy wypuścili gadżety przy okazji ostatniej jak dotychczas płyty „Liebe ist für alle da” z 2009 roku. Jeśli Twoja kobieta nie gardzi porno, inspiracji możecie poszukać wspólnie w promującym ją teledysku „Pussy”.

4. Muzyka dla wszystkich!

The Vibrators ani Rammstein zupełnie jej nie ruszają? Wsuwanie i wysuwanie to dla niej za mało? Teraz rozkosz możesz jej zapewnić – dosłownie – dzięki dowolnym dźwiękom.

naughtibod_lightbox

Wystarczy z jednej strony podłączyć słuchawki do odtwarzacza mp3, z drugiej – do muzycznego wibratora i wcisnąć „play”, Urządzenie po chwili zacznie wibrować w rytm odtwarzanej piosenki. Sprawcie, by fraza „dostaję orgazmu, gdy słyszę tę piosenkę” (w eufemistycznej wersji „rozpływam się, gdy to słyszę”) nie była już tylko metaforą!

Jeśli zazdrość nie jest Ci obca i nie chcesz, by zbyt często korzystała z niego sama, lepiej pomyśl o wersji bezprzewodowej, przynajmniej muzyki posłuchacie sobie razem.

5. Trochę bluźnierstw nie zaszkodzi

Pikantne słówka zwykle pomagają, ale zespół Ghost tym razem nie uczy sprośnej elokwencji. Proponuje za to imponujące, 19-centymetrowe dildo w kształcie Papy Emeritusa II.

Ghost-Dildo

Gdyby odwrócony krzyż w pochwie to było za mało, w zestawie – oprócz koszulki, opakowania stylizowanego na starą księgą i certyfikatu – znalazł się też korek analny.

Ghost-Butt-Plug

Mały problem widzimy tylko w tym, że według niektórych doniesień już wkrótce, przy nagrywaniu trzeciej płyty, Papę Emeritusa II zastąpić ma Papa Emeritus III… Gdy zmiana w końcu nastąpi, nie jesteśmy pewni, czy ktokolwiek jeszcze będzie miał serce intensywnie wykorzystywać staruszka – poprzednika.

Samych przyjemności!

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.