Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

02.08.2016 19:52

Trzymaj prochy zmarłego partnera w dildo-urnie

Nietypowy projekt Holendra Marka Sturkenbooma to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą, żeby mieć swoją drugą połówkę zawsze przy sobie. Nawet po jej śmierci.

Trzymaj prochy zmarłego partnera w dildo-urnie
foto: kadr z wideo

Kremowa mała skrzyneczka ze złotymi zdobieniami, zamykana na mały kluczyk, który można zawiesić na szyi, idealnie pasuje do swojej zawartości. Dodatkowo w ściankach pudełka znajdują się głośniki, do których można podłączyć telefon. W całej tej konstrukcji został także umiejscowiony uchwyt na pierścionek lub obrączkę oraz rozpylacz zapachów.

Cała misternie zaplanowana konstrukcja ma służyć jako idealny pojemnik do przechowywania szklanego dildo, w środku którego znajduje się... specjalna miniurna z prochami zmarłego partnera.

Projekt pt. 21 gramów według jego autora ma „pozwolić wdowie wrócić pamięcią to najbardziej erotycznych wspomnień związanych z ukochanym partnerem”.

"

W urnie może się zmieścić 21 gramów prochów zmarłego ukochanego, które symbolizują nieśmiertelne pożądanie. (...) Poprzez muzykę, zapach jego perfum i przywołanie takich momentów, jak otrzymanie od niego pierścionka, kobieta będzie miała okazję do spędzania intymnych chwil z drugą połówką. "

Marka Sturkenbooma - jak przyznał w jednym z wywiadów - do zaprojektowania pudełka z nietypową zawartością skłoniła rozmowa z pewną starszą kobietą, która utraciła męża. Chociaż wdowa posiadała w domu urnę z prochami ukochanego, jej widok nie przynosił jednak odpowiedniego ukojenia.

"

Zawsze mówiła o nim z ogromną miłością, jednak samo patrzenie na naczynie nie przywoływało odpowiednich wspomnień. W tym samym czasie przeczytałem artykuł o wdowach, tabu, seksie i intymniści i pomyślałem sobie, że przecież mógłbym połączyć te wszystkie rzeczy i stworzyć coś, co będzie ulgą dla cierpiących i tęskniących. "

Kupilibyście taką dildo-urnę? 

Justyna Kierzkowska
Tagi: 18+