Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

04.11.2015 18:25

Zagraj w cycaty Tetris!

Zatęskniliście za czasami, w których grało się w tę oldschoolową grę? Chętnie złapalibyście w dłoń Game Boya? W tej rozgrywce musicie z kolei złapać myszką za pierś, by zrzucić z ekranu jej podobne...

Zagraj w cycaty Tetris!
foto: kadr z gry

Piersi duże, małe, sterczące i te bardziej obwisłe – z takimi mamy do czynienia w prawdziwym życiu… W tej grze napotkamy z kolei biusty w kolorze zielonym, czerwonym, fioletowym i tak dalej. Wszystko po to, by zachować konwencję gry Tetris.

W starszej siostrze naszej gry chodziło o dopasowywanie klocków pod względem kształtu, które spadały z góry w coraz szybszym tempie. Ta rozgrywka polega na tym, by zbić jak największą ilość kolorowych cycków za jednym zamachem.

Jak wygląda oldschoolowa gra, która nazywa się „Boobs Bubbles”?

foto: kadr z gry

Aby w nią zagrać musicie kliknąć w ten link.

Jeśli taka rozgrywka jednak Was nie satysfakcjonuje mamy dla Was jeszcze dwie propozycje... Gra „Cumming Or Drumming” polega na tym, by orzec czy zdjęcie, na którym odkryta jest tylko twarz pewnej osoby, to kadr z filmu porno, czy też mina muzyka grającego na perkusji.

Znaleźliśmy też coś dla serialowych maniaków... Jeśli jesteście fanami „Gry o tron” możecie sprawdzić, czy biusty, które podczas emisji obrazu pojawiają się na ekranie dosyć często, są Wam dobrze znane.

Znaleźliśmy także zestawienie gier o erotycznym zabarwieniu...

Jak Wam poszło w cycatej rozgrywce?

Magda Słomka
Tagi: 18+