Pogoda

18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

przejdź do strony zabierz mnie stąd

09.12.2015 17:30

Zatańcz piersiami w Święta!

A co! Z babcią czy z wujkiem do tańca nadaje się tylko „krakowiaczek”? Sprawdźcie, jak zrobić wrażenie na własnej rodzinie...

Zatańcz piersiami w Święta!
foto: kadr z wideo

Nie dostaliście prezentu na Mikołajki? Obawiacie się, że nie otrzymacie takowego na święta? Antyradio.pl przychodzi Wam z pomocą!

Co tak naprawdę liczy się w życiu według znaczącej części społeczeństwa? Kotki i cycki. Tych pierwszych dziś dla Was nie mamy, chociaż wiemy, jak bardzo metalowcy kochają te futrzaki. Nawet Slayer pewnego razu uratował dachowca, a pewien artysta stworzył zestaw znanych okładek płyt w kociej wersji...

Tym razem postawmy więc na piersi i to nie byle jakie! Biust nie musi służyć tylko do skakania czy trzymania zimnych napojów. Okazuje się, że jest także idealną częścią ciała do... tańczenia.

Zobaczcie, jak prezentuje się świąteczny pląs w wykonaniu całkiem pokaźnego biustu pewnej blondynki w utworze „We Wish You A Merry Christmas”.

Spodobało Wam się albo nadal nie możecie w to uwierzyć? Poczujcie magię świąt dzięki filmowi właścicielki najbardziej roztańczonego biustu, który udostępniła w 2014 roku. Oto „Jingle Bells”, a raczej „Jingle Boobs”.

Znacie skądś tę twarz / te piersi? Bardzo możliwe... To właśnie Sara X Mills pokazała pewnego razu, że cycki mogą falować nawet do muzyki klasycznej.

Podoba Wam się taki taniec? :)

Magda Słomka
Tagi: 18+