06.03.2019 12:33

Jezus objawił się nad morzem we Włoszech. Tajemnicze zdjęcie wywołało burzę w internecie

Sensacyjne zdjęcie Jezusa morzem Tyrreńskim we Włoszech. Internauci są przekonani, że nadchodzi koniec świata.

Jezus objawił się nad morzem we Włoszech? [ZDJĘCIE]
foto: Shutterstock

Na początku marca 2019 świat obiegło zdjęcie wykonane przez włoskiego artystę Alfredo Lo Brutto podczas zachodu słońca Agropoli. Fotografia ukazuje wyraźnie postać Chrystusa unoszącego się nad wodą. Kształt stworzony przez grę świateł o zachodzie słońca, według naocznych świadków, przypominał słynny posąg Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro w Brazylii.

Jak twierdzi autor, nie jest to fotomontaż, lecz udokumentowanie prawdziwego zjawiska, które widziało wiele osób. Czy jest to zwykły zbieg okoliczności czy zapowiedź nadchodzącego końca świata? Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą jednogłośnie, że zdjęcie jest jak najbardziej prawdziwe a tajemnicza postać zwiastuje szereg katastrof, jakie spadną na nas w najbliższym czasie.

najpiękniejsza mumia świata
najpiękniejsza mumia świata
Przeczytaj także Śpiąca Królewna z Palermo – mumia dziewczynki, która porusza oczami

Tajemnicze zdjęcie z Włoch. Jezus unosi się nad morzem

Niezwykłe zjawisko widoczne było 1 marca 2019 roku w miejscowości Agropoli w prowincji Salerno w południowo-zachodnich Włoszech. Alfredo Lo Brutto wykonał je swoim smartfonem o zachodzie słońca, prawdopodobnie z tarasu swojego domu. Postać na zdjęciu wygląda jak posąg Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro lub figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie.

Jak twierdzi autor, rzadko udostępnia zdjęcia w sieci. Tym razem jednak czuł silny wewnętrzny przymus podzielenia się swoim doznaniem z resztą świata. Zdjęcie zostało nazwane "Chrystus światła na morzu Agropoli".

Jezus na niebie we Włoszech - prawda czy fotomontaż

Fotografia natychmiast zdobyła ogromną popularność w sieci a komentujący ten fenomen internauci podzielili się na dwa obozy. Jedni twierdzą, że to wyłącznie przypadek, drudzy, że mamy do czynienia z wyraźnymi sygnałami od Boga. Sprawę opisują szeroko media w Polsce, Rosji, Grecji oraz Wielkiej Brytanii. Autora fotografii odwiedzają także dziennikarze i ekipy filmowe.

Co sądzicie o tym zdjęciu?  Czy mieszkańcowi Salerno naprawdę objawił się Jezus?

Romana Makówka
Tagi: Archiwum Tajemnic