14.05.2018 16:11

Potwór z głębin na plaży w Filipinach. Czym jest włochaty stwór, który wywołał panikę?

Na widok stwora niektórym robi się niedobrze. Ludzie boją się, że lokalna przepowiednia niedługo się spełni i nastąpi coś przerażającego...

Włochaty stwór w Filipinach
foto: kadr z wideo

W dzisiejszych czasach wydaje się, że naukowcy zbadali oraz wyjaśnili już wszystko i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Jednak patrząc na tę historię okazuje się, że jest jeszcze dużo tajemnic do rozwiązania.

11 maja 2018 roku na plaży Barangay w dystrykcie Oriental Mindoro na Filipinach pojawiło się coś, co zdziwiło niejedną osobę. Chodzi o dziwne zwłoki ogromnego zwierzęcia, które ma ponad 6 metrów. Jest ono mocno owłosione i jak na razie naukowcy pobrali próbki, by wyjaśnić czym jest to stworzenie.

Potwór z głębin w Filipinach?

Odważniejsi Filipińczycy podchodzili do stwora, by zrobić sobie zdjęcia. Serwisy społecznościowe huczą od fotografii z dziwacznym, włochatych stworzeniem.

Oczywiście to było do przewidzenia, że stworzenie wywoła dyskusje dotyczące tego, czy nie mamy do czynienia z UFO i obcą istotą. Co więcej według lokalnej przepowiedni, gdy ocean zacznie wyrzucać na plażę dziwne stworzenia to nastąpi coś naprawdę niedobrego.

Jednak Ci, którzy nie wierzą w takie bajki sądzą, że włochaty stwór to po prostu część martwego wieloryba, który wypłynął na plażę. Zapewne minie jeszcze trochę czasu, zanim naukowcy wyjaśnią tę zagadkę.

Martwy wieloryb w Polsce

W Polsce w grudniu 2017 na plaży pod Mostem Poniatowskiego w Warszawie pojawił się martwy wieloryb. Okazało się, że za sprawą stoi kwartalnik Przekrój, który w ten sposób promował wydarzenia o nazwie „W cieniu wieloryba” oraz „Kaszalot party”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Archiwum Tajemnic