05.11.2019 15:25

Straszna przepowiednia Jeane Dixon. Co nas czeka w 2020 roku?

Jeane Dixon trafnie przepowiedziała zamach na Jana Pawła II, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga, prezydenta Johna Kennedy’ego oraz jego brata, Roberta. Dokładnie opisała również co stanie się w 2020 roku. Czy powinniśmy jej wierzyć?

 Jeane Dixon
foto: Shutterstock

Jeane Dixon do dziś uchodzi za jednego z najsłynniejszych jasnowidzów w dziejach. Dzięki swoim przepowiedniom stała się prawdziwą gwiazdą, goszczącą w Białym Domu i stacjach telewizyjnych. Co przepowiedziała na rok 2020?

Spełnione proroctwa Jeane Dixon

Jeane Dixon była jedną z najpopularniejszych astrologów i parapsychologów w historii. Swoją sławę zawdzięczała udokumentowanym, sprawdzonym przepowiedniom oraz biograficznej książce autorstwa Ruth Montgomery zatytułowanej "A Gift of Prophecy: the Phenomenal Jeane Dixon" opublikowanej w 1965 roku. Dixon niezwykle trafnie przepowiedziała losy najważniejszych osób na świecie.

Przewidywała przyszłość dzięki snom, w których mieli pojawiać się duchowi pomocnicy i przekazywać jej informacje.

Już jako kilkulatka Dixon przewidziała śmierć swojego dziadka oraz karierę brata. Uratowała również życie męża, kiedy odradziła mu lot samolotem, który rozbił się następnego dnia.

Proroctwa Stephena Hawkinga
Proroctwa Stephena Hawkinga
Przeczytaj także Przerażające proroctwa Stephena Hawkinga: "Śmierć Ziemi jest tylko kwestią czasu"

Ogromną sławę i status gwiazdy zyskała w 1944 roku, gdy trafnie przepowiedziała rychłą śmierć Franklina Delano Roosevelta. W 1952 roku doznała wizji wyboru na prezydenta USA wysokiego, młodego demokraty, który miał zostać zamordowany przez zamachowca.

Gdy John F. Kennedy wygrał wybory, Dixon próbowała się skontaktować z jego przyjaciółką Kay Helle i ostrzec prezydenta, jednak kobieta ją zignorowała.

Jeane uprzedzała także o zamachu na Mahatmę Ghandiego i Karola Wojtyłę na długo przed wydarzeniami.

Jeane Dixon: Wojna pomiędzy Szatanem a Chrystusem

Dixon napisała kilka książek na temat swoich wizji. Najsłynniejsze z nich to "The Call to Glory" oraz "My Life and Prophecies" w których przedstawiła swoją wizję apokalipsy.

Według jasnowidzącej zagładę przyniesie nam wojna pomiędzy Szatanem a Chrystusem. Wielka bitwa ma się rozpocząć w 2020 roku i potrwać do 2037.

Krwawa bitwa rozegra się pomiędzy siłami zła i dobra. Chrystus zejdzie ponownie na Ziemię, aby w imieniu swoim, swojego ojca i Ducha Świętego stoczyć walkę z „nieświętą trójcą”: Szatanem, Antychrystem i Fałszywym Prorokiem.

 Antychryst jest już wśród nas

Jeane Dixon twierdziła również, że Antychryst urodził się 5 lutego 1962 roku, o siódmej rano i jest w prostej linii potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete. Potęga Antychrysta będzie rosła aż do końca lat 90. XX wieku, kiedy to objawi on w pełni swą fałszywą religię.

Jak dotąd nie udało się jednoznacznie stwierdzić, kogo miała na myśli. Według jej słów 2020 roku usłyszymy ponoć głos, który rozniesie się po całym świecie i wypowie tylko: "Dokonało się". Tak rozpocznie się koniec świata.

Jeane Dixon miała na swoim koncie także mnóstwo przepowiedni, które były zupełnie nietrafione: III Wojna Światowa w 1958, wynalezienie lekarstwa na raka w 1967, śmierć Fidela Castro w 1968, rozpad systemu dwupartyjnego w Stanach w 1978.

Jasnowidząca była również przekonana, że pierwszym człowiekiem na Księżycu będzie Rosjanin. Datę końca świata wyznaczyła także początkowo na 1962 rok i dopiero potem zmieniła swoją przepowiednię.

Zobacz również: Straszna przepowiednia z Ukrainy: III wojna światowa wybuchnie w latach 30. XXI wieku

Tagi: Archiwum Tajemnic