27.09.2019 12:31

Tajemnicze obiekty w pobliżu Księżyca. Czy to dowód na istnienie UFO? [WIDEO]

Czy dziwna obserwacja astronoma amatora jest kolejnym dowodem na istnienie obcych cywilizacji? Zobaczcie tajemnicze wideo!

Tajemnicze obiekty w pobliżu Księżyca
foto: Shutterstock

Astronomią interesuje się coraz więcej osób, a nowoczesne teleskopy astronomiczne można kupić bez większego problemu. Na rynku jest ogromny wybór tego typu sprzętu, w dowolnych rozmiarach i systemach optycznych.

Nic więc dziwnego, że do sieci trafia coraz więcej filmów zarejestrowanych przez astronomów amatorów. Niektóre z nich naprawdę trudno wytłumaczyć.

Niezidentyfikowane obiekty przeleciały w okolicy Księżyca

Wokół Księżyca od niepamiętnych czasów narosło wiele legend, przerażających opowieści i teorii spiskowych. Wiele z nich dotyczy pochodzenia satelity i tajemniczych struktur na jego powierzchni. Rozwój nowych technologii sprawił, że w ostatnich latach pojawiły się niezliczone, mniej lub bardziej kontrowersyjne, księżycowe teorie.  

Tajemnicze obiekty w pobliżu Księżyca

Internet jest pełny tajemniczych nagrań i zdjęć ukazujących statki kosmiczne lądujące na powierzchni Księżyca.

Tajne bazy obcych
Tajne bazy obcych
Przeczytaj także Tajne bazy obcych na księżycu Jowisza. Czy NASA ukrywa prawdę o Europie?

W sieci pojawiło się kolejne wideo, na którym jeden z astronomów amatorów uchwycił bardzo dziwne obiekty lecące w pobliżu Księżyca.

Ciężko jest jednoznacznie wyjaśnić, czym są tajemnicze obiekty w pobliżu Srebrnego Globu. Sprawa tajemniczego nagrania staje się jeszcze bardziej zdumiewająca, jeśli spojrzymy na nią z perspektywy szokującego zdjęcia, które przedstawia coś, co przypomina statek kosmiczny.

Zdjęcie zostało wykonane na początku tego roku przez należący do NASA orbiter LRO. Obiekt znajduje się w obszarze znajdującym się między kraterami Von Karman i Davvison.  

Zobacz również: NASA panikuje. Misję ochrony Ziemi przed globalną zagładą zaplanowano na 2021

Tagi: Archiwum Tajemnic