05.09.2019 22:58

UFO nad Ukrainą. Czy to tajna broń Rosjan? [WIDEO]

W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie przelotu UFO nad Ukrainą. Czy Rosjanie dysponują zaawansowaną bronią, opracowaną na podstawie technologii cywilizacji pozaziemskiej? 

UFO nad Ukrainą
foto: Shutterstock

W serwisie You Tube opublikowano niedawno film przedstawiający tajemniczy, latający obiekt. Nagrania dokonano rzekomo kilka dni temu na terenie Ukrainy.

Sprawę od razu skomentował słynny ufolog Scott Waring, który twierdzi, że latający obiekt to tajny rosyjski samolot, stworzony z wykorzystaniem technologii kosmitów.

UFO nad Ukrainą. Zobacz tajemnicze wideo

Kontrowersyjny, 30-sekundowy filmik przedstawia dziwny, świecący, latający obiekt, który nie posiada skrzydeł i okien. Domniemane UFO porusza się z dużą prędkością, nie pozostawiając za sobą żadnych smug.

Wulkan Popocatépetl
Wulkan Popocatépetl
Przeczytaj także Czy wulkan Popocatépetl to tajna baza UFO? Obcy szykują inwazję i koniec świata?

Amatorskie wideo, nakręcone najprawdopodobniej telefonem, ma kiepską jakość i nie posiada dźwięku. Pierwotna wersja filmu z niewiadomych powodów została usunięta z sieci, ale nadal można odszukać kilka kopii.

Scott Waring opublikował na swoim blogu wpis, który sugeruje, że tajemniczy, świecacy obiekt może być tajną bronią Rosjan, zbudowaną w oparciu o kosmiczną technologię .

"

Link do filmu został do mnie wysłany przez jednego z subskrybentów YouTube'a mieszkającego na Ukrainie. Wideo pokazuje świecący obiekt poruszający się po niebie. Obiekt nie ma skrzydeł, okien i ogona. Przez cały czas zachowuje swój odblaskowy biały wygląd. Przez kilka sekund przypomina pojazd UFO w kształcie trójkąta. "

Ufolog sugeruje, że z dużym prawdopodobieństwem był to antygrawitacyjny pojazd TR3B, działający w sprzeczności ze znanymi prawami fizyki.
 

"

Może to oznaczać, że Rosjanie są w posiadaniu pojazdu TR-3B, tajnego samolotu z wykorzystaniem technologii kosmitów. Agencja NASA współpracowała z Rosjanami podczas tajnych misji Apollo 18, 19 i 20, w których trakcie odkryto wiele obcych technologii ze statków, które rozbiły się na Księżycu. Moim zdaniem to tajny statek wojskowy "

– powiedział Waring.

Tajna broń Rosjan i Amerykanów: Czym jest antygrawitacyjny pojazd TR3B?

Pojazdy TR3B doczekały się wielu teorii spiskowych na swój temat. Obiekty określane, jako "czarne trójkąty" widziane są w różnych częściach świata już od lat 80. ubiegłego wieku.

UFO nad Ukrainą

Podobno USA posiada już 30 maszyn tego typu, a każdy z nich kosztował aż 8 miliardów dolarów.

TR-3B został przypuszczalnie stworzony w ramach tajnego projektu Aurora opartego o nazistowską konstrukcję latającą stosowaną w niemieckich pojazdach V1 na zamówienie National Reconnaissance Office, NSA i CIA.

Największą tajemnicą tego pojazdu jest jego napęd, wykorzystujący zasadę działania nazistowskiego silnika antygrawitacyjnego.

Zobacz również: Tajemniczy obiekt na Księżycu. Czy to dowód na istnienie UFO? [ZDJĘCIA]

Tagi: Archiwum Tajemnic