18.09.2019 16:05

BZK Alco wprowadza linię alkoholi przeznaczoną dla kobiet. Co wyróżnia SHE?

Polska spółka BZK Alco wprowadza na rynek linię alkoholi, która zainteresuje wiele kobiet. Jaką ofertę proponuje SHE?

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Częstym zjawiskiem na rynku spożywczym jest podział proponowanych produktów ze względu na płeć. Dotychczas nie miało to jednak miejsca w obrębie alkoholi. Taki stan rzeczy wkrótce ma się zmienić, za sprawą SHE - linii alkoholi dedykowanej stricte przedstawicielkom płci pięknej.

SHE - linia alkoholi przeznaczona dla kobiet

Linia alkoholi SHE to propozycja przygotowana przez polską spółkę BZK Alco, na bazie siedmiokrotnie destylowanego spirytusu. W skład linii wchodzą czysta wódka oraz likiery w trzech wariantach: opuncji figowej, kawy z pomarańczą i granatu. Dodatkowym atutem jest smukła butelka wykonana z czarnego, matowego szkła.

Foto: materiały prasowe

Kilka słów o SHE zdradziła brand manager BZK Alco - Joanna Wodarska:

"

Segment alkoholi mocnych dla kobiet to nisza rynkowa w Polsce. Postanowiliśmy ją zagospodarować i równocześnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentek oferując wyjątkową linię trunków. SHE powstała z myślą o integracji kobiet i propagowaniu kobiecych spotkań. Damska solidarność, kobiece spotkania i wspólnie podejmowane inicjatywy pozwalają łączyć siły i inspirować zmiany. "

Iron Man (Robert Downey Jr.)
Iron Man (Robert Downey Jr.)
Przeczytaj także Pij jak Tony Stark! Jak przygotować drinki z uniwersum Marvela?

Spółka BZK Alco wchodzi w skład jednej z największych w Polsce grup przetwórstwa rolnego, do której należą również Bakoma, Bakoma-Bis, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra, Bioagra – Oil. Jej produkty były wielokrotnie nagrodzone w prestiżowych konkursach na trzech kontynentach.

Zobacz też: Alkohole dla prawdziwych fanów rocka i metalu

Tagi: alkohol